Gwiazda „Shark Tank”, Diamond John, otrzymał stały zakaz zbliżania się do byłych uczestników

Gwiazda „Shark Tank”, Diamond John, otrzymał stały zakaz zbliżania się do trzech byłych zawodników.

Zakaz zbliżania się został wydany wobec zawodników – byłego gracza NFL Ala „Bubby” Bakera, jego żony i córki – po tym, jak zaczęli wypowiadać się w mediach społecznościowych o swoich „koszmarnych” doświadczeniach z inwestorem-celebrytą.

Teraz trio nie może składać publicznych oświadczeń na temat Johna i interesów biznesowych, zgodnie z nakazem sądowym złożonym w piątek i uzyskanym przez Fox Business.

Diamentowy gwiazdor „Shark Tank”, John uderza w byłą konkurencję nakazem ograniczającym po transakcji biznesowej o wartości 16 milionów dolarów

Diamond John otrzymał w piątek stały nakaz przeciwko uczestnikom Shark Tank. (Getty Images/Getty Images)

Dokumenty sądowe stwierdzają, że rodzinie zabrania się publikowania jakichkolwiek komentarzy lub zachęcania innych do komentowania, które „mogłyby zostać uznane za w jakikolwiek sposób negatywne, uwłaczające lub fałszywe, które mogłyby negatywnie wpłynąć na reputację, wiarygodność lub wartość DF Ventures, LLC (lub któregokolwiek z jej członków) lub które mogłyby zniechęcić obecnych lub potencjalnych klientów do kupowania od nich produktów”.

Rodzina Bakerówktóry pojawił się w programie w 2014 roku, musi również usunąć wszystkie poprzednie posty, w których twierdzili, że John próbował przejąć kontrolę nad ich biznesem, Bubba’s Q Boneless Baby Back Ribs.

Bubba, Sabrina i Brittany usunęli wszystkie posty w mediach społecznościowych, w których wspominano o oskarżeniach do niedzieli, zgodnie z oświadczeniem złożonym przez adwokata rodziny.

Diamentowy Jan

Diamond John został oskarżony o próbę przejęcia kontroli nad rodzinnym biznesem Bakerów. (Getty Images/Getty Images)

„Decyzja przeciwko Bakers, ich firmie i ich fałszywym oświadczeniom to moment usprawiedliwienia. Rzeczywiste fakty, zapisy i opinia sędziego federalnego potwierdziły, że nie popełniłem – i nie mogłem – popełnić żadnego wykroczenia” – John podzielił się z Fox Business w oświadczeniu za pośrednictwem swojego przedstawiciela. „Niech to będzie przypomnienie o znaczeniu prawdy w dobie dezinformacji i clickbaitów”.

READ  Wiadomości z Mississippi znikają z anteny po odrzuceniu cytatu Snoop Dogga

„Zawsze zachowywałem przejrzystość i uczciwość podczas całej mojej podróży jako przedsiębiorca. Jestem wdzięczny za wsparcie, które otrzymałem w tym czasie i nadal będę walczył o moją reputację z taką samą pasją, jaką mam we wzmacnianiu pozycji innych przedsiębiorców. Dążmy do świata, w którym dominuje uczciwość, a fałszywe oskarżenia nie mają mocy.”

Po dołączeniu do serialu biznesowego reality rodzina Baker stwierdziła, że ​​​​praca z Johnem to „koszmar” i skrytykowała go w mediach społecznościowych.

Według rodziny Baker John został oskarżony o „wprowadzanie w błąd” właścicieli żeberek bez kości Bubba Q’s Boneless Baby Back Ribs, kradzież ich zysków i pozbawianie ich lukratywnych możliwości, po tym, jak publicznie udostępnili szczegóły dotyczące umowy biznesowej „Shark Tank”.

Założyciel FUBU skrytykował oskarżenia w poprzednim oświadczeniu dla Fox Business.

Pobierz akcję FOX w podróży, klikając tutaj

Była gwiazda NFL Al „Bubba” Baker i jego córka Brittany Baker grali dla Sharks w sezonie 5. Firma Diamond John wygrała bitwę o zainwestowanie 300 000 USD w swój biznes żeberek z kością dla niemowląt. (Getty Images/Getty Images)

Rzecznik Johna, Zack Rosenfeld, powiedział: „Po wielokrotnych próbach umożliwienia Bakerom naprawienia ich naruszeń, to niefortunne, że zaszło to tak daleko”. „Ten tymczasowy zakaz zbliżania się wynika z rażących działań Bakera, które podważają partnerstwo biznesowe i standardy prawne, które uzgodnili cztery lata temu”.

W 2015 roku Bakers rzucili Żeberka niemowlęce bez kości W piątym sezonie „Shark Tank”. Rodzina twierdziła, że ​​oferta Johna w wysokości 300 000 USD za 30% ówczesnej umowy firmy została zmieniona poza anteną do 100 000 USD za 35%.

Rodzina twierdziła również, że otrzymała tylko 4% z 16 milionów dolarów przychodów firmy.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o FOX BUSINESS

Przyczyniła się do tego raportu Stephanie Jiang Baonun z Fox Business.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *