Gwiazda „Szpitala Ogólnego” Robyn Bernard zmarła w Kalifornii w wieku 64 lat

rozrywka

Nie żyje Robyn Bernard, najbardziej znana z roli w serialu „Szpital Generalny”. Miała 64 lata.

Jak podaje brytyjska gazeta Daily Mail, ciało Bernarda znaleziono we wtorek rano na „otwartym polu za firmą” w San Jacinto w Kalifornii. Do komunikatu prasowego Z biura szeryfa hrabstwa Riverside.

Aktorka, która grała Terry'ego Brooke w długotrwałym serialu, zmarła o 4:08 rano.

Biuro koronera zidentyfikowało Bernard na podstawie jej odcisków palców po wezwaniu policji w celu przeprowadzenia śledztwa w sprawie śmierci. Według TMZ.

Bernarda znaleziono na otwartym polu za firmą w San Jacinto we wtorek wczesnym rankiem. Obrazy Getty’ego

Gazeta podała, że ​​na środę zaplanowano sekcję zwłok, ale wyniki badań toksykologicznych mogą zająć tygodnie.

Nie podejrzewa się przestępstwa w związku z jej śmiercią.

Bernard urodziła się 26 maja 1959 r. w Gladewater w Teksasie, zanim rozpoczęła karierę aktorską, występując w kilku małych rolach telewizyjnych, w tym w „Diva”, „Simon & Simon” i „Betty Blue”.

W 1984 roku została obsadzona w „General Hospital” jako Terry Brooke, znany również jako Terry O'Connor, grając tę ​​rolę przez 145 odcinków, aż do opuszczenia serialu w 1990 roku.

Inne projekty, nad którymi pracował Bernard, to występy w „Whiz Kids”, „The Facts of Life”, „Tour of Duty” i „Kings for a Day”.

Bernard urodziła się 26 maja 1959 r. w Gladewater w Teksasie, zanim rozpoczęła karierę aktorską, występując w kilku małych rolach telewizyjnych, w tym w „Diva”, „Simon & Simon” i „Betty Blue”. Obrazy Getty’ego
W 1984 roku została obsadzona w serialu General Hospital jako Terry Brooke, znany również jako Terry O'Connor, gdzie grała tę rolę przez 145 odcinków, aż do opuszczenia serialu w 1990 roku. © ABC/Dzięki uprzejmości Everett Collection

Bernard zagrała jako psychiatra w filmie Voices from High School z 2002 roku, co byłoby jej ostatnią rolą i od tego czasu pozostaje poza centrum uwagi Hollywood.

Pozostawiła ojca, Jerry'ego Wayne'a Bernarda, oraz siostry, Crystal i Scarlett.
Załaduj więcej…
READ  Autor Salman Rushdie dźgnięty nożem na scenie wykładowej w Nowym Jorku


https://nypost.com/2024/03/14/entertainment/general-hospital-star-robyn-bernard-dead-at-64-in-california/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *