Gwiazda „The Wire” i „John Wick” Lance Reddick zmarł w wieku 60 lat

Widzieć: Pamiętam Lance’a Reddicka

Nie żyje Lance Reddick, gwiazda serialu „The Wire” i serii „John Wick”. Ma 60 lat.

Przedstawiciel aktora potwierdził jego śmierć w ABC News, mówiąc w piątek, że „zmarł nagle dziś rano z przyczyn naturalnych”.

Reddick, który grał policjanta z Baltimore, Cedrica Danielsa, w cieszącym się uznaniem dramacie HBO „The Wire”, ostatnio zdobył niezapomnianą powracającą rolę recepcjonistki The Continental, Sharon, w serialu „John Wick” – w tym w nadchodzącej czwartej części. 24 marca.

Alberta L. Ortega/Getty Images, plik

Na tym zdjęciu z 15 maja 2019 r. Lance Reddick przybywa na specjalny pokaz filmu Lionsgate „John Wick: Rozdział 3 – Parabellum” w Hollywood w Kalifornii.

Aktor pojawił się także w serialu „Fringe”, „Bosch” i Netflix „Resident Evil”. Jest weteranem talentu lektorskiego i użyczył swojego głosu w serii „Destiny” i grach wideo, takich jak „Horizon Zero Dawn” z 2017 roku i jego kontynuacja „Horizon Forbidden West” z 2022 roku.

Również: W pamięci: Znani ludzie, którzy zginęli w 2023 roku

Reddick pozostawił żonę Stephanie i dzieci Yvonne Nicole Reddick i Christophera Reddicka.

Albert L. dla ABA, PLIK. Ortega/Getty Images

Na tym zdjęciu z 25 października 2022 r. Lance Reddick i Stephanie Reddick biorą udział w wydarzeniu w Burbank w Kalifornii.

„Będzie nam bardzo brakować Lance’a” – powiedział jego przedstawiciel. „Proszę uszanować w tej chwili prywatność jego rodziny”.

READ  WIADOMOŚCI NA ŻYWO: Tysiące czekają prawie 12 godzin, aby zobaczyć trumnę królowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *