Gwiazda UFC Conor McGregor obiecał, że tego lata będzie walczył z Michaelem Chandlerem

Conor McGregor mógł powrócić do oktagonu stosunkowo niedługo po debiucie w filmie fabularnym.

Były podwójny mistrz UFC i największa gwiazda w historii tego sportu powiedział we wtorek ESPN, że latem tego roku powróci do walki z Michaelem Chandlerem. Dokładna data i wydarzenie nie są jeszcze znane.

„Kilka dni temu otrzymaliśmy potwierdzenie, że wszystkie systemy działają” – powiedział McGregor, który promuje swoją pierwszą rolę aktorską w Road House, którego premiera odbędzie się 21 marca na Amazon Prime. „Mac i The Notorious powrócą do Oktagonu UFC tego lata”.

UFC nie ogłosiło jeszcze oficjalnie powrotu McGregora. McGregor i Chandler pracowali nad planem od dawna, od zeszłego roku, kiedy trenowali naprzeciwko siebie w reality show The Ultimate Fighter. McGregor powiedział wcześniej, że walka odbędzie się 29 czerwca na gali UFC 303.

Chandler często publicznie wyzywał McGregora, w tym w zeszłym miesiącu w odcinku „Monday Night Raw” WWE. UFC i WWE to siostrzane firmy działające pod szyldem notowanej na giełdzie Grupy TKO, której właścicielem jest hollywoodzka firma medialna Endeavour.

„Zamknij się, Michael, idioto” – powiedział McGregor. „Facet się nie zamyka. Widziałem go na „Raw”. „Kocham Mike’a – zamierzam go pokonać. Aresztuję Mike'a, dobrze? Jeśli to powiesz, zrobię to. …Jeśli to powiesz, stanie się to. Połóż to na moim kamieniu.

McGregor pierwotnie powiedział w styczniu, że walka będzie rozgrywana w limicie 185 funtów. Przez większość swojej kariery walczył w wadze 145, 155 i 170 funtów. McGregor powiedział we wtorek, że pobawił się z Chandlerem w związku z wagą i nie jest pewien, w jakiej kategorii wagowej ostatecznie odbędzie się walka.

Niezależnie od tego McGregor powiedział, że cieszy się, że ma coś, do czego może ponownie zacząć na poważnie trenować.

READ  14. etap Tour de France na żywo – konfrontacja Pogacara i Vingegaarda w świetle wznowionej walki o klasyfikację generalną w Pirenejach

„Miałem [my training] Obóz w Dubaju [months ago]„Miałem obóz w Cannes” – powiedział McGregor. „Przygotowywałem się, a potem nie mogłem dostać nic w zamian. Potem wypadły inne rzeczy i trochę mnie wciągnęło. Ale teraz to trwa. Więc nie ma już nic do roboty. Nie mogę się wycofać Teraz.”

McGregor (35 l.) nie walczył od czasu złamania lewej nogi w walce z Dustinem Poirierem w lipcu 2021 r. Obecnie przebywa w Nowym Jorku, promując film „Road House”, ale powiedział, że planuje jeździć na rowerze po Central Parku w ramach treningu cardio treningu i że już tam uderzał w pady z trenerem boksu, Philem Sutcliffe’em.

McGregor (22-6) był pierwszym podwójnym mistrzem UFC jednocześnie, posiadającym zarówno tytuły wagi lekkiej, jak i piórkowej w 2016 roku. Pochodzący z Irlandii Irlandczyk był główną gwiazdą największych gali pay-per-view w historii sportów walki, w tym boksu w 2017 roku. Floyda Mayweathera. Kiedy wróci, McGregor będzie szukał swojego drugiego zwycięstwa w MMA w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Jeśli chodzi o swoją przyszłość po następnej walce, McGregor powiedział, że w jego kontrakcie z UFC pozostały mu jeszcze dwie walki. Chciałby walczyć z Chandlerem, a następnie wieloletnim rywalem Natem Diazem na wrześniowej gali UFC w Meksyku z okazji Dnia Niepodległości, która będzie pierwszą galą sportów walki w Sphere w Las Vegas.

„Myślę, że to absolutna perfekcja w tej walce” – powiedział McGregor o Diazie w The Sphere.

McGregor powiedział, że nie jest pewien, jakie okoliczności mogą się wydarzyć, jeśli te walki dojdą do skutku.

„Czy podpiszemy nową umowę?” McGregor powiedział o UFC. „Czy odejdę? Czy jestem wolnym agentem? Bardzo kocham UFC. Moje serce jest w UFC – mój katalog, moje życie. Kocham wszystkich w firmie, wszystkich zawodników, wszystkie wydarzenia, wszystkie występy i „karty”. Mam nadzieję to kontynuować. Jak to wygląda, nie mam pojęcia.

READ  Ruchy szachowe Matta Paintera i bezwzględność Zacha Eddy'ego prowadzą Purdue do Final Four

McGregor powiedział, że nie jest pewien, co będzie dalej, ale spodziewa się, że będzie „więcej walk” i filmów – co jest głównym bohaterem. McGregor gra złoczyńcę w Road House, u boku Jake’a Gyllenhaala. Powiedział, że podoba mu się pomysł grania wielu rodzajów ról w różnych filmach, takich jak Arnold Schwarzenegger czy Sylvester Stallone.

„Zdecydowanie czuję, że mogłoby powstać wiele świetnych filmów o mnie, wyjątkowych filmów” – powiedział McGregor. „Są filmy Stallone’a i filmy Schwarzeneggera. Mogłyby naprawdę powstać filmy o McGregorze i może to być szeroka gama filmów, a to naprawdę rozjaśniłoby grę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *