Mówi się, że wyświetlacz Pixel 8a zostanie zaktualizowany do 120 Hz

Według nowego raportu nadchodzący Pixel 8a firmy Google otrzyma wyświetlacz 120 Hz, wyjście wyświetlacza Tensor G3 i będzie szerszą dostępnością na całym świecie.

Ciało robota Raporty Google Pixel 8a, który ma zadebiutować w maju w pobliżu Google I/O lub w jego trakcie, przyniesie szereg znaczących ulepszeń.

Pierwszą i być może najbardziej rzucającą się w oczy użytkownikowi byłaby aktualizacja wyświetlacza. Pixel 8a najwyraźniej będzie miał 6,1-calowy wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. To wzrost w porównaniu z 90 Hz w Pixelu 7a. Oczywiste jest również, że wyświetlacz będzie jaśniejszy przy wyższej jasności aż do 1400 nitów podczas oglądania treści HDR.

Jeśli chodzi także o wyświetlacz, wygląda na to, że w momencie premiery będzie to pierwszy telefon Pixel firmy Google obsługujący wyjście wyświetlacza. Niedawno w telefonach Pixel 8 i Pixel 8 Pro dodano tę funkcję w najnowszej aktualizacji wersji beta Androida 14.

Kolejną dużą zmianą w sprzęcie będzie Tensor G3, który jest oczekiwanym ulepszeniem. Oczywiste jest, że Google pójdzie tą samą drogą, co Pixel 7a, korzystając z nieco innej wersji G3 Tensor, która może nie być tak wydajna termicznie, aby obniżyć koszty, ale powinna być bardzo podobna do wersji, którą można znaleźć we flagowych telefonach Google W przeciwnym razie.

Aparaty wydają się niezmienione, z tym samym czujnikiem 64 MP, co w aparacie głównym, wspieranym przez ultraszerokokątny aparat. Wydaje się, że te i inne szczegóły wymienione powyżej pochodzą ze „źródła w Google”.

Wreszcie raport wskazuje również, że Pixel 8a będzie sprzedawany w większej liczbie regionów na całym świecie. Oprócz obecnych 21 krajów, Pixel 8a zostanie rozszerzony o Czechy, Estonię, Finlandię, Węgry, Litwę, Łotwę, Polskę, Rumunię, Słowację i Słowenię. Te dodane kraje zostały obliczone na podstawie informacji o elektronicznej gwarancji Twojego 8a.

READ  Test SpaceX wystrzeliwuje swój gigantyczny wzmacniacz Starship – i statek kosmiczny – na trzeci lot testowy

Do przecieków na temat Pixela 8a doszło już kilka razy, a Google bezpośrednio potwierdził, że nadejdzie. Jak wspomniano wcześniej, urządzenie prawdopodobnie zostanie wypuszczone około I/O 2024, które zaplanowano na 14 maja.

Więcej o Pixelu 8a:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *