Gwiazda YouTube, Ben Potter, uhonorowana po śmierci przez autorów komiksów i twórców treści

Użytkownicy mediów społecznościowych składają kondolencje po gwieździe YouTube’a Bena Pottera Zmarł w weekend w wieku 40 lat.

Osobowość internetowa znana jako Comicstorian, która na swoim kanale, który ma ponad 3 miliony subskrybentów, tworzyła słuchowiska na podstawie komiksów, zmarła w sobotę 8 czerwca „w nieszczęśliwym wypadku” – potwierdziła w wiadomości jego żona Natalie. Zasubskrybowano X (wcześniej znany jako Twitter).

Zapamiętała gwiazdora jako „jedną z najlepszych i najbardziej wspierających osób, o jakie można prosić”, dodała, że ​​był „kochający i szczery”.

„Był kimś, kto słuchał i znajdował czas dla swoich bliskich” – kontynuowała. „Robił wszystko, co w jego mocy, żeby wszyscy się śmiali i upewniał się, że wszystko u nich w porządku. Był naszą opoką i uspokajał swoich bliskich, gdy tego potrzebowali”.

Robert Venditti, scenarzysta DC Comics – będący głównym bohaterem Pottera na swoim kanale – Powiedział w poście na X że miłość Pottera do komiksów była „zaraźliwa”.

„Kiedy mój najstarszy syn był w szóstej klasie, szkoła poprosiła mnie, abym przemawiał na ich zajęciach z pisania” – powiedział. „Potem podeszła do mnie grupa dzieciaków bardzo podekscytowana, ponieważ widziała, jak Benny okładał moje książki dla Comicstorian”.

Inny pisarz DC, Tom King, opisał śmierć Pottera jako „rozdzierającą serce” w… Udostępnij na Xdodając, że był „prawdziwym, wspaniałym, wnikliwym ambasadorem, pionierem i głosem komiksów – a także miłą, cudowną osobą, z którą wspaniale było rozmawiać o wszystkim”.

Twórca treści komediowych Hassan Khudair powiedział w: Udostępnij X I że „żadne słowa nie są w stanie naprawdę opisać, jak druzgocąca jest ta strata”.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Kontynuował: „Ben był moim ulubionym YouTuberem, najbardziej niechlujnym współpracownikiem, moim mentorem i jednym z najlepszych przyjaciół, jakich kiedykolwiek miałem. Będę go nosić @Historyk komedii Na zawsze ze mną.”

READ  Gwiazda BTS, Jin, rozpoczął służbę wojskową u zarania nowej ery dla supergrupy K-pop

Twórca komiksów Scott Snyder Dodano X„Jestem absolutnie oszołomiony i głęboko zasmucony, słysząc to. Miłość Benny’ego do komiksów była zaraźliwa, a przebywanie w pobliżu było niesamowite. Moje szczere kondolencje dla jego rodziny”.

Wpływ Pottera wykraczał także poza świat komiksów. O’Shea Jackson Jr., syn Ice Cube’a i Kimberly Woodruff, był jednym z tych, którzy również złożyli hołd gwiazdy.

Dodał: „Nadal żegnam się z Twitterem z powodów osobistych. Jednak po wiadomościach, które właśnie otrzymałem, muszę wrócić i coś powiedzieć”. Napisane w dniu X. „Spoczywaj w pokoju, komiku. Bardzo mi przykro z powodu tej wiadomości. Jeden z moich ulubionych obserwujących na YouTube. Dziękuję bardzo za Twoją pracę, stary, byłem wielkim fanem”.

„Modlitwy do jego bliskich. Niech żyje Ben Potter” – podsumował Jackson Jr. „Poradzisz sobie. Trzymaj się mocno swoich bliskich. Do zobaczenia wkrótce, mam nadzieję”.

Nawet Funko, firma produkująca figurki postaci z komiksów i popkultury, przesłała kondolencje żonie Pottera Natalie i jej rodzinie, pisząc w odpowiedzi na jej post o śmierci męża: „Bardzo nam przykro z powodu twojej straty”.

Potter jest najbardziej znany z tworzenia komiksowych słuchowisk na swoim koncie komiksowym i regularnie omawia uniwersa Marvela i DC. Opublikował na YouTube prawie 4000 filmów, a jego ostatni film zatytułowany jest „ Dlaczego ponowne uruchomienie DC jest lepsze od Marvela – Został opublikowany zaledwie dzień przed jego śmiercią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *