Gwiazda YouTube’a Ben Schneider spaceruje wśród opuszczonych drapaczy chmur w Los Angeles w „przerażającej” scenie: wideo

Wiadomości z USA

Na nagraniu wideo uchwycono poszukiwacza mocnych wrażeń, który przechadzał się po linie po dwóch opuszczonych drapaczach chmur w Los Angeles, a teraz policja rozpoczyna poszukiwania.

Ben Schneider przeszedł powoli, ale pewnie przez dwie oznaczone graffiti wieże, około 150 metrów nad ziemią, trzymając się liny i mając na sobie uprząż bezpieczeństwa. Według KNBC.

28-latek zdołał poruszać się z boku na bok, trzymając wyciągnięte ramiona, aby utrzymać równowagę, podczas gdy kilku jego towarzyszom podniosło bicie serca. chwila na taśmiew tym przy pomocy drona.

Na początku tego miesiąca Ben Schneider zamieścił na YouTube film, na którym spaceruje po linie po drugiej stronie Bliźniaczych Wież. Bena Schneidera/KABC

Zagrażające życiu oszustwo zostało następnie opublikowane w Internecie.

„To było bardzo przerażające. Patrzyłem w dół… Kiedy się boisz, zaczynasz się trząść, a kiedy się trzęsiesz, lina się trzęsie, a potem upadasz” – Schneider. Powiedział ABC 7 Los Angeles.

„Nie chciałem upaść. Musisz tylko uspokoić umysł”.

Powiedział stacji, że gdy budynki były pod strażą policji, grupa przyjaciół trzymała transparenty religijne jako pułapkę, gdy wkradł się do jednego z pustych budynków i dotarł na szczyt.

W trakcie przesłuchania dodał: „Policja na pewno mnie śledzi, dlatego prowadzenie tego przesłuchania wiąże się dla mnie z dużym ryzykiem”.

28-latek z powodzeniem przemieszczał się z boku na bok, trzymając ręce wyciągnięte, aby utrzymać równowagę. Kilku znajomych uchwyciło bolesny moment na nagraniu wideo, m.in. przy pomocy drona. Bena Schneidera/KABC
Departament Policji w Los Angeles poinformował, że obecnie bada sprawę wideo, które zagraża śmierci. Bena Schneidera/KABC

„Tam jest policjant” – powiedział Schneider, wskazując radiowóz. „Jeśli policjant odwróci głowę i spojrzy na mnie, jestem w więzieniu… Wielkie ryzyko wiąże się z wielką nagrodą”.

Departament Policji Los Angeles poinformował w oświadczeniu, że wszczął śledztwo w sprawie zdarzenia. Według „Los Angeles Times”.

„To nie jest bezpieczne i stwarza ryzyko dla hakerów, ogółu społeczeństwa i funkcjonariuszy bezpieczeństwa publicznego, w tym naszej straży pożarnej, w przypadku sytuacji awaryjnej” – stwierdził departament.

Gazeta podała, że ​​budynki były w budowie przez lata, zanim w 2019 roku deweloperowi zabrakło pieniędzy, przez co stały się jałowe i przyciągały artystów graffiti.

READ  Mark Wahlberg jest najnowszym zamożnym człowiekiem, który zrezygnował z Kalifornii na rzecz stanu wolnego od podatku
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/22/us-news/youtube-star-ben-schneider-walks-between-abandoned-la-skyscrapers-in-scary-stunt-video/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *