Gwiazdy filmowe Minecraft świętują 15-lecie gry tortem

To ważny tydzień dla Minecrafta, ponieważ gra obchodzi obecnie 15-lecie swojego istnienia i w związku z tym odbywają się obecnie różnego rodzaju uroczystości.

W okresie wcześniej Film z Minecraftaktórego premiera zaplanowana jest na ekrany kin 4 kwietnia 2025 r, dwie gwiazdy filmu — Jack Black i Jason Momoa — wystąpiły w krótkim, ale niezwykle energetycznym skeczu. Ciekawie będzie zobaczyć, jak to się przełoży, gdy film pojawi się w przyszłym roku.

W kwietniowej aktualizacji poinformowano, że oficjalnie nakręcono film o Minecraft. Niedawno pojawił się Jack Black Kung Fu Panda 4 (On także udzielił głosu Bowserowi Film Mario), a Jason Momoa znany jest z przyjęcia tej roli Aquamana W świecie DC.

Jeśli przegapiłeś post z okazji rocznicy Minecrafta, Mojang świętuje rozdając kilka prezentów. Najnowszą rzeczą, jaką możesz dostać, jest darmowy płaszcz z motywem rocznicowym. Jeśli chodzi o prezent na przedmiot codziennego użytku, jest to darmowy kaptur Endera.

„Od dzisiaj możesz składać roszczenia Ekskluzywna peleryna rocznicowa Do noszenia podczas wyruszania w kolejną przygodę lub na ulubiony serwer. Możesz je zachować, więc wyświetlaj je, jak chcesz! Tylko nie wydawaj żadnych syczących dźwięków, bo możesz kogoś zaskoczyć.

Microsoft i Mojang prowadzą obecnie wyprzedaż na wszystkich platformach, w tym na Switchu – z 50% rabatem od regularnej ceny gier Minecraft, Minecraft Legends i Minecraft Dungeons.

READ  Pojawiły się pierwsze emulatory z certyfikatem Apple dla iPhone'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *