Gwiazdy przychodzą na występy Taylor Swift w Londynie

Trzydniowy pobyt piosenkarki na stadionie Wembley przyciągnął sławnych fanów, a na scenie pojawił się jej chłopak Travis Kelce.

Taylor Swift zaprosiła na scenę kilku niespodziewanych gości do występu w weekend w Londynie, ale jej trasa Eras Tour na stadionie Wembley zgromadziła także rzeszę znanych fanów, w tym Sir Paula McCartneya, Toma Cruise’a, księcia Williama i nie tylko.

W niedzielę fani nagrali materiał, na którym McCartney wchodzi do namiotu VIP, a także tańczy z publicznością, gdy Swift wykonuje „But Daddy I Love Him”. Według doniesień na planie byli także Peter Gabriel i Jon Bon Jovi.

Tymczasem w sobotę Tom Cruise, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Travis Kelce, Greta Gerwig i inni tańczyli do „Shake It Off”.

W piątek Swift rozpoczęła swój trzydniowy pobyt w Londynie, w którym książę William uczestniczył wraz z księciem Georgem i księżniczką Charlotte. Swift pozował do selfie z obecną rodziną królewską, a także złożył księciu Williamowi wszystkiego najlepszego (21 czerwca obchodził swoje 42. urodziny).

Wspólny

Oprócz zobaczenia VIP-ów na boisku, Swift zaprosiła także kilku niespodziewanych gości, aby wystąpili razem z nią. Podczas występu do Swift dołączyła Hayley Williams z Paramore Mów teraz (wersja Taylora)„Zapadnięcie zamku” w sobotę. W niedzielę Swift i Gracie Abrams połączyli siły podczas premiery na żywo ich wspólnego albumu „Us”, a chłopak Swift, Travis Kelce, również pojawił się podczas intro w stylu wodewilu do „I Can Do It With a Broken Heart”.

READ  Jak obejrzeć najnowszy występ Madonny w Rio w Internecie

Swift ogłosiła niedawno, że zakończy trasę Eras Forever Tour pod koniec 2024 r., ale wcześniej ma zaplanowanych kilka randek, na których prawdopodobnie pojawi się więcej gwiazd i zaprezentuje dodatkowe niespodziewane kolaboracje. W najbliższy weekend uda się do Dublina w Irlandii. Trasa po Europie i Wielkiej Brytanii potrwa do sierpnia, po czym dotrze do Kanady i zagra kilka koncertów rozpoczynających się w listopadzie i kończących się 8 grudnia w BC Place w Vancouver.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *