Gwiezdne wojny ogłaszają trzy nowe filmy, Daisy Ridley Rey | Gwiezdne Wojny

Ogłoszono, że wkrótce wejdą do produkcji dwa nowe filmy z Gwiezdnych Wojen, a więcej szczegółów na temat trzeciego z serii zostało ujawnionych, ponieważ producent serialu Lucasfilm chce zakończyć przerwę od wydania Gwiezdnych wojen: Część IX w 2019 roku. – Powstanie Skywalkera.

Prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, ogłosiła to podczas imprezy Star Wars Celebration w ExCeL Centre w Londynie.

Dwa nowe filmy będą nadzorowane przez reżysera Logana, Jamesa Mangolda i Dave’a Filoniego, współtwórcę serialu telewizyjnego The Mandalorian i reżysera filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów z 2008 roku. Film Mangolda, powiedział Kennedy, „będzie opowiadał historię pierwszego Jedi, który użył Mocy w epoce chaosu i ucisku i użył jej jako siły wyzwalającej”, podczas gdy film Filoniego „będzie opowiadał o eskalacji wojny między resztkami Imperium a rosnącą populację”. The New Republic” i „zamknie połączone ze sobą historie opowiedziane w The Mandalorian, The Book of Boba Fett, Ahsoka i innych serialach Disney+”.

Trzeci film, który ma zostać ogłoszony, projekt reżyserowany przez Sharmeen Obeid-Sinai, jest znany od jakiegoś czasu, ale wydaje się, że został odłożony na półkę z powodu zmian w reżyserii i odejścia personelu. Film Obaida-Sinoya The Rise of Skywalker rozgrywa się 15 lat później, a Daisy Ridley ponownie wciela się w rolę Rey; Będzie „opowiadał historię odbudowy nowego Zakonu Jedi i sił, które powstaną, by go zburzyć”. Lucasfilm ogłosił niedawno Steven Knight z Peaky Blinders zastąpił Damona Lindelofa i Justina Britta-Gibsona jako scenarzystów filmu.

Rozwój filmów Gwiezdnych wojen ma burzliwą najnowszą historię, z oddzielnymi projektami nadzorowanymi przez prezesa Marvel Studios, Kevina Feige’a i reżyserkę Wonder Woman, Patty Jenkins. Wilson-Cairns jest wciąż w fazie rozwoju.

Na tym samym wydarzeniu Lucasfilm potwierdził mnóstwo nowych programów telewizyjnych, w tym drugą serię Andor i Mandalorian spin-off Ahsoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *