Harmonogram Chiefs na rok 2024 obejmuje mecze we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem wtorku

On gra

Harmonogram zawodów Kansas City Chiefs na rok 2024 będzie wymagał od fanów elastyczności w podążaniu za dążeniem swojej drużyny do zdobycia historycznego trzech torfów w Super Bowl.

Odzwierciedlając stale rosnące wysiłki ligi NFL na rzecz nowych okien transmisji, drużyna Chiefs będzie grać każdego dnia tygodnia z wyjątkiem wtorku. New York Yankees z 1927 r., którzy grali codziennie oprócz poniedziałków, są jedyną drużyną w historii ligi, która dokonała tego wyczynu.

Kariera obrońców tytułu rozpoczyna się w czwartek od meczu inaugurującego sezon 5 września przeciwko Baltimore Ravens. Zespół dwukrotnie wystąpi w programie „Monday Night Football”: w trzecim tygodniu przeciwko New Orleans Saints i w piątym tygodniu przeciwko Tampa Bay Buccaneers.

Chiefs będą także gościć rywala z AFC West, Las Vegas Raiders, w Czarny piątek podczas drugiego ataku ligi na Amazon Prime Video po Święcie Dziękczynienia.

Ponieważ Boże Narodzenie wypada w tym roku w środę, Kansas City ma zmierzyć się z Pittsburgh Steelers na wyjeździe w ramach świątecznego doubleheadera w serwisie Netflix. Aby ułatwić grę w środku tygodnia, liga NFL zaplanowała, aby gospodarzem drużyny Houston Texans była poprzednia sobota.

Najważniejszym punktem harmonogramu zespołu jest oczywiście niedziela, a pozostałe mecze rozgrywane są tego dnia. Zespół wystąpi dwukrotnie w programie „Sunday Night Football”, najpierw przeciwko Atlanta Falcons w drugim tygodniu i ponownie przeciwko Los Angeles Chargers w tygodniu 14.

READ  Środkowy Timberwolves Rudy Gobert sugeruje, że zakłady wpływają na sędziów: „To szkodzi naszej grze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *