Harry Styles i Chris Pine „plują”? Wyjaśnimy ci: „Nie martw się, kochanie”.

W materiale z poniedziałkowego Festiwalu Filmowego w Wenecji jest teraz szeroko rozpowszechniony Udostępniono go w mediach społecznościowychStyles podchodził do Payne’a, by usiąść obok aktora na pokazie thrillera. Gdy Styles szybko przesuwa się na swoje miejsce, wykonuje delikatny ruch „puh” ustami, wskazując, że mógł pluć. Payne patrzy na swoje kolana, przestaje aplauz, po czym kręci głową i uśmiecha się, jakby między dwiema gwiazdami było jakieś przekomarzanie się.

Inni twierdzą, że nic nie wychodzi z ust Stylesa.

CNN zwrócił się do przedstawicieli obsady o komentarz.

Jednak na poniedziałkowych uroczystościach nie zabrakło uśmiechów aktorów.

Sosnę widziano na czerwonym dywanie, Magicznie rób zdjęcia Z jednorazową kamerą dla gwiazdy filmowej Florence Pugh. style posadź przyjacielski pocałunek Zagrać w roli Nicka Krolla podczas długiej owacji na stojąco za film po projekcji.

Ludzie w mediach społecznościowych szybko zauważyli, że między Olivią Wilde a reżyserem „Nie martw się kochanie” nie było zbyt wielu publicznych interakcji, ale Wilde nie miał nic poza pochwałami dla aktorki.

„Florencja to siła” – powiedział Wilde na konferencji prasowej w poniedziałek. „Nie potrafię wystarczająco wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycony, że mogę być naszą główną postacią. Jest niesamowita w filmie”.

Kierownik został zapytany o raporty, że ona i Pugh pokłócili się.

„Dla wszystkich niekończących się plotek w tabloidach i całego hałasu, mam na myśli, że internet sam się odżywia” – powiedział Wilde. „Nie czuję potrzeby wnoszenia wkładu. Myślę, że to wystarczająco pożywne”.

Faktycznie. Podczas tej samej konferencji prasowej Pine wydawał się czasami rozproszony, co skłoniło Twittera do opisania swojego pojawienia się tam jako „Projekcja supergwiazdy Chrisa Pine’a”.

READ  Ślub Alii Bhatt w Ranbir Kapoor: data, miejsce, lista oczekiwanych gości i więcej szczegółów na temat D-Day pary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.