Hayley Atwell w końcu przerwała milczenie w związku z plotkami o jej randce z Tomem Cruisem


Jeśli kupisz niezależnie oceniony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Od lat ludzie są przekonani, że coś między nimi jest Mission: Impossible: Dead Reckoning, część 1 Współgwiazdy Toma Cruise’a I Hayley Atwill. Plotki nie ustały nawet wtedy, gdy Atwell zaręczyła się w kwietniu 2023 roku. Ale po trzech latach Atwell w końcu wyjaśnia sprawę i niektórzy mogą być zaskoczeni tym, co ma do powiedzenia na temat nominowanej do Oscara aktorki.

Więcej od SheKnows

W niedawnym wywiadzie z niezależnyAtwell przyznała, że ​​spotyka się z Cruzem i Niewykonalna misja Chris McCurry, reżyser, jako „rodzaj dwóch wujków”. Dodała to Plotki o „obcych” nigdy nie były prawdziwe!

Samantha Zucchi/Insidefoto/Mondadori Portfolio za pośrednictwem Getty Images.

Samantha Zucchi/Insidefoto/Mondadori Portfolio za pośrednictwem Getty Images.

„Będę jak:„ Och, są jakieś dziwne plotki i czujesz podstawę, i czujesz się trochę brudny i czujesz się źle, a nie o to mi chodzi ”- powiedziała. czy zakłada się lub projektuje na mnie rzeczy dotyczące moich relacji ze współpracownikiem i szefem?”

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

the Kapitan Ameryka Starr dodała, że ​​uznała je za „niepokojące”, mówiąc: „Dotyczy to ludzi z mojego prawdziwego życia, mojego życia osobistego, którzy muszą być tego odbiorcami. Staje się to inwazyjne”.

Carway Tang/WireImage.

Carway Tang/WireImage.

Dla nieświadomych pod koniec 2020 r. słońce Raport został napisany Cruza i Atwella Spotykali się w tajemnicy. W ciągu następnych kilku lat pojawiło się wiele sprzecznych doniesień, z których niektórzy twierdzili, że zerwali, pozostali razem w tajemnicy, a nawet ponownie się połączyli na początku 2022 roku. Ale Atwell w końcu uciszył plotki na dobre!

Jak wcześniej wspomniano, Atwell zaręczyła się ze swoim partnerem producentem muzycznym Nedem i Wolfgangiem Kelly w kwietniu 2023 roku, po roku spędzonym razem. Cruz jest obecnie singlem, ale ma Podobno zabiegał o względy kilku A-listerów w ciągu zeszłego roku.

READ  „Sfrustrowana” gwiazda Indiany Jonesa, Karen Ellen Marion, odegrała niewielką rolę w zadawaniu losu

Zanim przejdziesz, kliknij Tutaj Aby zobaczyć więcej współpracujących par, zawsze będziemy się zastanawiać, kim oni są.

Bradley Cooper, Lady Gaga 17 par gwiazd, zawsze będziemy się zastanawiać, kim są

Bradley Cooper, Lady Gaga 17 innych par, które zawsze będziemy się zastanawiać, kim one są

Najlepsze z SheKnows

Zapisz się do Biuletyn SheKnows.
Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *