Heather Dubrow odpowiada na plotki o zdradzie wokół męża Terry

Heather Dubrow weszła do czatu.

Gwiazda „Real Housewives of Orange County” twierdzi, że pomijała kręcenie scen do nadchodzącego sezonu reality show Bravo z powodu plotek o zdradzie wokół jej wieloletniego męża, doktora Terry’ego Dubrowa.

„To nieprawda na żadnym poziomie”, Heather Odpowiedz na post na Instagramie Jeśli chodzi o wskazówkę ostatnio wysłaną do Strona z plotkami o celebrytach Deuxmoi.

Wiadomość „Anonimowa” zawierała temat „Zarzuty oszustwa w łamaniu prawa” i brzmiała: „Ta gospodyni od tygodni nie kręci się ze swoimi współpracownikami. wychodzą na jaw i wiemy, kto nie boi się tego wszystkiego opublikować.”

Chociaż rada nie wspominała o „Fancy Pants” ani o jego „nieudanej” gwieździe z nazwy, Heather wyraźnie odczuwała potrzebę naprawienia wszystkiego.

Komentarz Heather Dubrow na Instagramie
Gwiazda „RHOC” nazwała twierdzenie „niepoprawnym” w komentarzu na Instagramie.

Prezenterka podcastu „Heather Dubrow’s World” odrzuciła podobne plotki na początku tego roku.

„W Internecie krąży plotka, że ​​Terry od lat bije swojego asystenta” – powiedziała Powiedział podczas kwietniowego odcinka. „To nieprawda. Nie dam jej żadnego ciężaru ani żadnego życia, bo jest głupia.”

Heather Dubrow
Heather też na początku tego roku zamknęła plotki o Terrym.
Heatherdarrow / Instagram

W 16. sezonie „RHOC”, zaznaczając wielki powrót Dobros po czteroletniej przerwie, para utworzyła zjednoczony front, aby zwalczać inne rodzaje plotek – te, które miały związek z pracą Terry’ego jako chirurga plastycznego.

Podczas wczesnych odcinków zeszłego sezonu ujawniono, że Nicole James – „dziewczyna gospodyń domowych” – kilka lat temu pozwała Terry’ego, 64 lata, za rzekomą nieudaną operację.

Dobro był zły — ale nie na tyle zły, by „uderzyć fotografa w ścianę”, jak twierdziła jednoosobowa Noella Bergner.

53-letnia Heather nie tylko wielokrotnie zaprzeczała temu roszczeniu, ale… Źródła bliskie produkcji również potwierdziły Strona szósta Że nie było żadnej fizyczności stworzonej przez nikogo.

READ  Solange Knowles wygląda szykownie w dwurzędowym garniturze podczas gali New York Ballet Couture Awards jesień 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *