Helen Mirren ubiera się swobodnie i szykownie w miękki w dotyku płaszcz, wychodząc ze studia CBS w Nowym JorkuHelen Mirren pojawiła się w Nowym Jorku po występie w CBS Studios w czwartek.

77-letnia aktorka miała na sobie szykowny płaszcz w pepitkę i szarą plisowaną spódnicę, wychodząc na scenę dzień przed premierą swojego pierwszego filmu z serii o superbohaterach DC.

Ikona ekranu — która przywiozła swojego młodego wnuka Basila na premierę jej najnowszego projektu Shazam w Los Angeles! Fury Of The Gods On Tuesday – Miała na sobie elegancki czarno-biały komplet.

Czterokrotny zdobywca nagrody Emmy nosił parę czarnych szpilek ze spiczastymi palcami i czarną kopertówkę z białymi wykończeniami.

Królowa ałunu nosiła swoje długie loki w eleganckiej prostej fryzurze, która została odsunięta do tyłu czarną satynową opaską do włosów i schowana pod elegancką odzieżą wierzchnią.

Coming out: Helen Mirren, lat 77, była widziana całująca się w Nowym Jorku po pojawieniu się w czwartek w CBS Studios
Chic: Aktorka miała na sobie elegancki płaszcz w pepitkę na szarej plisowanej spódnicy
STYLOWY: Królowa ałunu miała na sobie długie warkocze w eleganckim, prostym upięciu, które zostało zaczesane z powrotem do czarnej satynowej gumki do włosów i przypięte do jej eleganckiej odzieży wierzchniej

Jeśli chodzi o makijaż, gwiazda Good Liar wyglądała promiennie w subtelnym makijażu z różowym rumieńcem i jasnoróżową wargą.

Aktorka z Szybkich i wściekłych dodała odrobinę glamour swojemu wyglądowi za pomocą pary olśniewających srebrnych kolczyków.

W ramach swojego najnowszego projektu Mirren po raz pierwszy w swojej trwającej dekady karierze zagrała w filmie o superbohaterach.

Królowa weterynarii dołączyła do gwiazdorskiej obsady, w której wystąpili Zachary Levi i Lucy Liu, by zagrać nieśmiertelną boginię w Shazam! Fury of the Gods – kontynuacja filmu DC z 2019 roku.

W rozmowie z New York TimesMirren rozmawia z Leo i wyjawia, co skłoniło ją do zagrania po raz pierwszy w filmie o superbohaterach.

„Jesteśmy ponad superbohaterami” – powiedziała. Szczerze mówiąc, nie chodzę na wiele filmów o superbohaterach, ale widziałem pierwszy film Shazama i byłem całkowicie zaintrygowany.

Mirren kontynuowała: „Więc kiedy pojawił się Shazam 2, pomyślałam:„ Cóż, jeśli mam zrobić film o superbohaterach, to jest to film, w którym chciałbym zagrać ”” z powodu dowcipu.

Dalej opowiada o swoim kostiumie do roli antagonisty i zaangażowaniu.

Nowa rola: W ramach swojego najnowszego projektu Mirren zgłosiła się do roli w filmie o superbohaterach — Shazam! Wrath of the Gods – po raz pierwszy w jej trwającej od dziesięcioleci karierze

Powiedziała: „Mam teraz dużo sympatii i szacunku dla każdego mężczyzny, który gra gladiatora, ponieważ jak się dowiedziałam, niosą na swoich barkach piekielny ciężar”.

READ  Koronacja króla Karola III w maju 2023 r.

„Kostiumy są cięższe, niż wyglądają” — wspomina Mirren. „I kołysaliśmy się na ogromnych butach na platformie”.

Dodała: „Zapaśnicy nigdy nie mieli do czynienia z ogromnymi, wspaniałymi szpilkami”.

„Dla mnie liczy się tylko wygląd” — powiedziała, dając do zrozumienia, że ​​było warto. Jeśli wygląda dobrze, to go mam. Zakrył też mój tyłek.

Mirren mówiła także o różnicy między graniem bogini a graniem innych rodzajów antagonistów, jak to było w przeszłości.

„To inna psychologia, ponieważ nie musisz mieć do czynienia z normalną ludzką psychiką – co jest fajne” – powiedziała. Nie musieliśmy myśleć: „Dlaczego ten złoczyńca to robi? Czy jej matka porzuciła ją w tak młodym wieku?”

Kontynuowała: „To był mój przystanek gdzieś, kiedy spacerowaliśmy po rynku”. I powiedziałbym jej, jak to zrobić jak bogini: „Musisz chodzić tak, jakbyś spacerował wśród miodu, śmietany, masła lub czegokolwiek”. Musisz być całkowicie właścicielem tego miejsca. ”

Shazam! Fury of the Gods trafi do kin 17 marca.

Jej najnowszy projekt: Shazam! Fury of the Gods trafi do kin 17 marca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *