Helldivers 2 Dev, aby zrekompensować graczom utracone nagrody, łatka na PC została wycofana ze względu na problemy z wydajnością

Chociaż trzecioosobowa strzelanka kooperacyjna Helldivers 2 została dobrze przyjęta przez graczy i stała się największą premierą gry Sony na PC w historii, w dalszym ciągu występowały problemy z logowaniem i nagrodami niezwiązanymi ze śledzeniem, co zmusiło nawet twórcę do wycofania aktualizacji z tego powodu. .. Problemy z wydajnością.

Wczoraj, 12 stycznia, deweloper Helldivers 2, Arrowhead Game Studios, udostępnił na platformie Steam łatkę nr 01 000 005. Aktualizacja miała na celu rozwiązanie głównych problemów wpływających na możliwość logowania się graczy, ale spowodowała problemy z wydajnością, co z kolei spowodowało awarię Arrowhead. Zwiń plaster ponownie.

„Wycofaliśmy łatkę, ponieważ niektórzy użytkownicy doświadczyli znacznego spadku wydajności” – oznajmił Arrowhead w notatce na Discordzie Helldivers. „Nie będzie to miało wpływu na naprawę nagród za misje.”

w Informacje o łatce dla aktualizacji 01.000.005Arrowhead obiecał zrekompensować graczom utracone nagrody poprzez wydarzenie o zwiększonej nagrodzie. Duża część postępu w Helldivers 2 jest zdobywana dzięki nagrodom za zadania, co sprawia, że ​​jest to szczególnie poważny problem dla graczy próbujących ulepszyć swoje awatary.

Tymczasem dzisiaj, 13 lutego, firma Arrowhead wypuściła łatkę do wersji na PS5, która poprawia pojemność serwera, postęp w zakresie możliwości logowania i nagrody za zadania. Jest taki sam, jak łatka na PC, ale Arrowhead stwierdziła, że ​​nie spodziewa się problemów z wydajnością na PS5. „Obecnie badamy ten problem w wersji na PC od wczoraj” – powiedział deweloper.

Powiedział to wcześniej dyrektor generalny Arrowhead, Johan Bilstedt Przeprosił graczy Wyjaśnił, jak serwery zmagały się z naporem graczy po zeszłotygodniowej premierze. chwila, Gracze Helldivers 2 przyjęli już „niewypowiedzianą” etykietę współpracy..

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *