Helldivers 2 poprawiło jeden ze swoich najpopularniejszych trików, ponieważ gracze nie używali go tak często, jak chciał Arrowhead

Deweloper Arrowhead Game Studio wypuścił niedawno ogromną łatkę do Helldivers 2, wprowadzającą ponad 100 zmian, ulepszeń i ulepszeń do wszystkiego, od broni po Galaktyczny Stół Wojenny. Jednak jedna z najbardziej znanych sztuczek w grze została zmieniona, aby lepiej dopasować ją do sposobu, w jaki gracze z niej korzystają, a nie do tego, jak zamierzył ją Arrowhead.

Precyzyjne uderzenie orbitalne w Helldivers 2 to sztuczka, która wymaga – jak się domyślacie – uderzenia orbitalnego w jedno miejsce. W przeciwieństwie do lasera orbitalnego, artefakt nie omiata pola bitwy, ale po prostu eksploduje w wybranej lokalizacji, zanim zniknie. „Pierwotnym zamierzeniem” Arrowhead było umożliwienie graczom używania go w „stałych lokalizacjach” – takich jak fabryki robotów lub gniazda owadów – ale nie powstrzymuje to nurków od „używania go przeciwko prawie wszystkim” – wynika z niedawnego badania. Post na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *