Horoskop dzienny na 24 lipca 2023 r

Pomoc od przyjaciół

Grecki bohater Odyseusz byłby zagrożony śpiewem syren, gdyby nie pomoc zaufanej załogi. W Wadze skoncentrowanej na relacjach można również uniknąć niebezpieczeństw dnia, gdy ty i dobrzy ludzie wokół ciebie pomagacie i pomagacie kierować statkiem przez cieśniny i ze skał.

LEW (23 lipca – 22 sierpnia). Złota zasada działa tylko dla tych, którzy chcą tego samego. Kiedy „robisz innym”, będziesz robić to, czego oni chcą, a nie to, czego ty chcesz. To wykracza poza złotą zasadę. To platynowa baza.

Panna (23 sierpnia – 22 września). Będziesz przewidywał, co może pójść nie tak, co albo sprawi, że będziesz bardzo cenny w procesie, albo zainspiruje cię do tego, by w ogóle nie być jego częścią. Świadomość ryzyka nie oznacza, że ​​jesteś pesymistą. To oznacza, że ​​jesteś mądry.

Libra (23 września – 23 października) Niepokoi cię lenistwo innych, być może dlatego, że robisz więcej, niż ci się należy. Nie będziesz postrzegany jako apodyktyczny, jeśli będziesz przydzielał zadania innym. Zyskają poczucie celu, gdy zyskasz poczucie ulgi.

Skorpion (24 października – 21 listopada). Wszystko, co ważne, zostanie dokonane przez innych ludzi. Towarzystwo to taniec. Będziesz teraz pięknie się poruszać, czując rytm pokoju, wtapiając się w innych i wtapiając się w pchanie i ciągnięcie, które sprawiają, że wszystko jest interesujące.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia). Twoje fantazje są nie do odparcia. Ludzie obserwują, co robisz i jak to robisz, a potem rozmawiają o tym i naśladują twoje ruchy. Większa popularność oznacza, że ​​Twoja uwaga i obecność są coraz częściej wymagane.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia). Dzisiaj gra jak karnawałowa przejażdżka. Kończysz tam, gdzie zacząłeś, ale to nie ma znaczenia. Chodzi o doświadczenie, emocje i prawo do przechwalania się. Dostaniesz wszystkie trzy.

READ  Najwyraźniejsze numery kasowe Batmana i końcowe napisy końcowe

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego). Czy Twoim zadaniem jest zapewnienie ochrony, komfortu i schronienia przed surowością świata? Tylko dlatego, że czynisz z tego swoją pracę, szlachetny cel, który zapewni ci stałe miejsce w sercach i umysłach twoich ludzi.

Ryby (19 lutego – 20 marca). Obowiązki zmieniają życie nie z powodu tego, co ci się w nich przydarza, ale z powodu tego, jak musisz się rozwijać, aby sprostać ich wymaganiom. Nie będziesz miał nic przeciwko pracy dzisiaj, a otrzymasz nagrody z przyszłości.

Baran (21 marca – 19 kwietnia). Ludzie komunikują się na różne sposoby. Nie każda historia miłosna jest romantyczna. Zmuszanie komunikacji do jednej kategorii może zredukować ją do czegoś mniej pięknego i interesującego, niż gdybyś uchwycił ją chwila po chwili.

Byk (20 kwietnia – 20 maja). Niektórzy próbują obniżyć twoje oczekiwania do tego, co nazywają „rzeczywistością”. Prawda jest wieloma rzeczami dla wielu ludzi. Nie musisz akceptować definicji kogoś innego, ponieważ jesteś tak dobry w tworzeniu własnej.

bliźniak (21 maja – 21 czerwca). To przyjacielskie przypomnienie, aby nie marnować czasu na rzeczy, które opierają się twojemu wpływowi. Istnieje wiele form życia, które naginają się do twojej woli, dopasowują się do twojej pracy i budują zgodnie z twoimi specyfikacjami. Skup się tam.

rak (22 czerwca – 22 lipca). bądź cierpliwy. Wyzwanie jest trochę jak ćwiczenie deski. Zaczyna się dość łatwo i z każdą sekundą staje się coraz większym wyzwaniem, angażując i ostatecznie uzyskując wyniki w każdej uczelni naraz. Twoja wytrzymałość się opłaci.

Dzisiejsze urodziny (24 lipca). Twoja świadomość rozszerza się we wszystkich kierunkach, a wtedy dobre rzeczy przychodzą ze wszystkich 360 stopni jednocześnie. Chociaż trochę umieścisz w banku, twoje konto emocjonalne również zostanie wypełnione. Osoby o podobnych priorytetach i wartościach wydają się wzbogacać Twoje życie i projekty. Więcej atrakcji: Przepłyniesz ocean więcej niż raz. Przybędziesz z jakąś nowiną i spotkasz cudowne stworzenia. Skorpion i Rak cię uwielbiają. Twoje szczęśliwe liczby to: 1, 30, 14, 21 i 11.

READ  Paul Sorvino wyszedł pod pomnik, Mira Sorvino reaguje - Rolling Stone

Profile celebrytów: Nagroda Akademii, Nagroda Światowego Teatru i Złoty Glob trafiły do ​​Anny Paquin, która zaczęła wypełniać swoje zawodowe przeznaczenie w wieku dziewięciu lat, kiedy dostała swoją pierwszą rolę po tym, jak towarzyszyła swojej siostrze na przesłuchaniu. Gwiazda Leo nie planowała przesłuchania i nie planowała dosłownie dać występu nagrodzonego Oscarem, ale jej Leo Sun i Mercury wygrali. Cztery wpływy Wagi zrodzone z Paquin wskazują na talent artystyczny i polityczny.

Debiutancka powieść Holidaya Mathisa, How to Fail Epiically in Hollywood, już się ukazała! Ta zabawna, dynamiczna opowieść o hollywoodzkiej sławie jest dostępna w miękkiej oprawie i e-booku. przyjezdny http://www.creatorspublishing.com po więcej informacji.

Typ wakacji Matisse’a HolidayMathis.com.

Prawa autorskie 2023 CREATORS.COM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *