Horoskop dzienny na poniedziałek, 5 czerwca 2023 r

Alarm księżycowy

Po godzinie 3:00 czasu chicagowskiego nie ma ograniczeń w robieniu zakupów czy podejmowaniu ważnych decyzji. Księżyc w Koziorożcu.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To produktywny dzień dla ciebie, jeśli nie omijasz swoich dzieci, problemów finansowych (zwłaszcza ekstrawagancji) i trudności z romantycznymi partnerami. To są delikatne kwestie. Jednak tak naprawdę jesteś skupiony i chętny do działania.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W tym tygodniu zajmujesz się transakcjami finansowymi i przepływami pieniężnymi. (Coś się gotuje na tylnym palniku.) Być może jest to związane z projektami remontowymi lub renowacyjnymi? Masz teraz mocne pomysły na to, co chcesz osiągnąć i myślisz na wielką skalę!

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Wszystko zależy od Ciebie, drogie Bliźnięta, ponieważ w Twoim znaku jest Słońce, które energetyzuje i dodaje Ci sił. Oznacza to, że możesz wykorzystać swoje sprytne umiejętności werbalne, aby uniknąć konfliktów z codziennymi kontaktami, rodzeństwem i krewnymi, zwłaszcza jeśli przeszkadzają w twoich zakulisowych planach.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Wolisz być cicho, pracując sam lub za kulisami w tym tygodniu. Jednak jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz wciągnięty w walkę o władzę nad pieniędzmi, majątkiem, sposobem korzystania z cudzych zasobów lub reakcją na popyt. To trudne. (Ale ty też.)

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To dla ciebie słynny tydzień – bez wątpienia. Jednak zaczyna się od uczciwej Wenus i Marsa w twoim znaku, przeciwstawiających się wielkiemu tacie Plutonowi, co może wskazywać na walkę o władzę. Niektóre aspekty tej walki o władzę mogą być publiczne. Lub może to dotyczyć twojej udanej reputacji. (ciekawski.)

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Masz przewagę w tym tygodniu, ponieważ Słońce na górze twojego wykresu rzuca cię w centrum uwagi. Oznacza to, że bez względu na to, co się stanie, będziesz dobrze wyglądać w oczach innych. (Jest to przydatne, ponieważ za kulisami dzieje się coś, co może stanowić wyzwanie dla Twojej pracy lub zdrowia).

READ  Khloe Kardashian błyszczy na uroczym zdjęciu z przeszłości z córką True podczas promowania Szafy Kardashian... po tym, jak została oskarżona o edytowanie zdjęć swojego ulubionego KOTA

Waga (23 września – 22 października)

Nic dziwnego, że masz dziś silną potrzebę „uciec od tego wszystkiego”. Trudności z przyjaciółmi lub grupami i finanse (być może związane z twoimi dziećmi) wydają się stwarzać pewne problemy w tym tygodniu. Pora wyjść z zamętu.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dziś, jutro, a zwłaszcza w środę, będziesz musiał być taktowny i dyplomatyczny, ponieważ czekają cię walki o władzę z szefami, partnerami, przyjaciółmi i członkami rodziny. Dzięki niezłomnej samodyscyplinie, skupieniu i umiejętnościom możesz utkać to bez szwanku. Kim jesteś.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Najłatwiejszym sposobem na przetrwanie pierwszej połowy (a właściwie całej) tego tygodnia jest unikanie kontrowersyjnych tematów, zwłaszcza tych związanych z polityką, religią czy kwestiami rasowymi. Trzymaj się z dala od światła reflektorów. Nie musisz stać nad pudełkiem na mydło. Trudności te mogą mieć wpływ na Twoją pracę, a nawet zdrowie. zachowaj spokój

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Nieporozumienia dotyczące współwłasności, zarobków, przepływów pieniężnych, sposobu wydawania pieniędzy na dzieci, wakacje i spotkania towarzyskie to tylko niektóre przykłady wyzwań, przed którymi możesz stanąć dzisiaj iw ciągu najbliższych kilku dni. Tych wyzwań nie unikniesz – ale któż lepiej niż ty potrafi okazać łaskę pod presją?

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Unikaj walki o władzę z partnerami i bliskimi przyjaciółmi już dziś. Nie angażuj też rodziny, bo sytuacja zamieni się w cyrk. (nie potrzebuję tego). Na szczęście jesteś w wesołym, optymistycznym nastroju i chcesz się dobrze bawić! Idź z tym, co działa.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Bądź cierpliwy wobec swoich współpracowników dzisiaj, a później w tym tygodniu, ponieważ będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. (W końcu musisz zobaczyć się z tymi ludźmi także w przyszłym tygodniu). Zamiast tego skup się na domu, rodzinie i własnym życiu. Może nawet się schowasz.

READ  Taylor Swift założyła małą czarną sukienkę na dziewczęcy wieczór w Los Angeles z Brittany Mahomes

Jeśli masz dzisiaj urodziny

Muzyk Kenny G (1956) ma dzisiaj urodziny. Ponieważ jesteś wszechstronnie utalentowana i starasz się robić wszystko – naucz się ustalać tempo. Wziąć urlop. To idealny rok, aby sporządzić inwentaryzację swojego życia. Być może porzuciłeś ludzi, miejsca i rzeczy, które cię powstrzymywały. Zrób trochę sprzątania wewnątrz i na zewnątrz domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *