Josh Lucas jest zaręczony z meteorolog Brianną Ruffalo

Josh Lucas jest zaręczony z meteorolog Brianną Ruffalo, a aktor ogłosił tę wiadomość w sobotę.

Lucas, którego ostatnie filmy to m.in Yellowstone I Palma Królewskazabrałem się Instagrama aby udostępnić materiał filmowy, na którym Ruffalo wzrusza się, nosząc pierścionek, podczas gdy muzycy wykonują dla pary w tle. Z ich postów wynika, że ​​Lucas i Ruffalo są razem od jesieni 2022 roku.

„W ciągu ostatnich dwóch lat pod każdym względem i każdego dnia ta piękna dusza uczyniła mnie i moje życie lepszym, głębszym i pełniejszym” – Lucas podpisał swój post. „Jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, że powiedziała „tak”. Kocham cię, Brianno. Dziękuję naszym rodzinom oraz wszystkim ludziom i miejscom, dzięki którym to się stało. W pełni zdaję sobie sprawę, że miałem niesamowite szczęście.

Ruffalo, meteorolog i reporter ABC7 w Los Angeles, również udostępnił zdjęcia szczęśliwej pary, aby uczcić tę okazję.

„Prawie dwa lata temu, tej jesieni, bez żadnych oczekiwań, Josh wkroczył w moje życie… i niemal natychmiast wiedzieliśmy, że każdy z nas odnalazł swoją osobę w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy – na każdym poziomie” – napisała. Instagrama„To było najłatwiejsze i najlepsze pytanie, na jakie kiedykolwiek odpowiedziałam. Zatem życzę ci wszystkiego najlepszego na zawsze z moją miłością i moim najlepszym przyjacielem. Nie mogę się doczekać, aby dalej żyć z tobą”.

Lucas był wcześniej żonaty z Jessicą Cincin Henriquez, z którą mają syna Noaha. Para rozstała się w 2014 roku.

53-letni aktor znany jest z takich filmów jak Mój kochany dom, Alabama, Droga do chwały, C. Edgara, Ford kontra Ferrari I Wieczne oczyszczenie. Jego twórczość telewizyjna obejmuje role w firma, Sekrety Laury, Yellowstone I Palma Królewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *