Will Smith i Chris Rock Slap: Pozostają pytania

Od rodzinnego rapera po komika w „The Fresh Prince of Bel AIr”, a później giganta kasowego, Smith zbudował swoją karierę na byciu kochanym na ekranie i poza nim.

I to jest jeden z powodów, dla których wielu początkowo chwaliło go za bycie „protektorem” jego żony, kiedy trafił do zespołu rockowego po tym, jak komik i aktor zrobił na scenie Oscara żart o krótko przyciętych włosach Jady Pinkett Smith.

„Jada, kocham cię”, GI Jane 2 powiedział Rockowi podczas wręczania nagrody dla najlepszego filmu dokumentalnego. „Nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę”.

Smith następnie wszedł na scenę, uderzył w Rock, wrócił na swoje miejsce i krzyknął w komiksie „Trzymaj imię mojej żony z twoich cholernych ust!”

Nie jest jasne, czy Rock wiedział, że Pinkett Smith cierpi z tego powodu Łysienie plackowateczyli wypadanie włosów, które może wystąpić z powodu odpowiedzi autoimmunologicznej.

Smith powinien wstać po zdobyciu nagrody dla najlepszego aktora – co nastąpiło chwilę po klapsie – za rolę w „Królu Ryszardzie”.

Ale ta noc została przyćmiona przez działania Smitha i może to spowodować, że studia będą odgadywać pracę z aktorem lub przynajmniej opóźnić zaplanowane projekty.

Jak Scott Mendelsohn z Forbes „Incydent z Oscarem zrujnował starannie przygotowany 30-letni wizerunek łatwo dostępnej, nieszkodliwej i zawsze aktywnej charyzmy gwiazdy filmowej” – zauważył.
Wiele wydaje się zależeć od ruchów, które Smith podejmuje po tym, jak publicznie przeprosił Rocka i… Zrezygnował z akademii.

Nadal nie powiedział całych słów do muzyki rockowej

Trzy dni po kontrowersyjnym incydencie Rock przeszedł na inny etap.

Podczas występu komediowego o „The Ego Death Tour” w bostońskim Wilbur Theatre, krótko odniósł się do policzka.

„Nie mam zbytniego sarkazmu w związku z tym, co się stało, więc jeśli przyszedłeś to usłyszeć, uwielbiałem cały program, który napisałem przed tym weekendem” – powiedział Rock. „I nadal trochę przetwarzam to, co się stało, więc w pewnym momencie opowiem o tym. I to będzie poważne i będzie zabawne, ale teraz opowiem kilka dowcipów. „

READ  Nominowani do Eurowizji 2024: nasza 10 najlepszych, od Bambi Thuga po Baby Lasagna

Wielu czeka, aby usłyszeć opinie Rocka nie tylko o tym, że Smith go zszokował, ale także o tym, czy wiedział o stanie zdrowia Pinketta Smitha i konsekwencjach tego, co zostało uznane za jeden z najbardziej szokujących momentów w historii rozdania Oscarów.

Kontrowersje dotyczące Oscara wydają się odpowiednie dla '  Dyskusja przy Czerwonym Stole & # 39;

Inni w życiu Rocka byli bardziej szczerzy.

Jego młodszy brat, komik Tony Rock, Twitter przejął kontrolę Aby odpowiedzieć na kilka pytań, w tym jak radził sobie jego starszy brat.
„Wciąż bogaty” Tweetuj Tony Rockktóry zwrócił się również do swojego brata, który został spoliczkowany w jednym ze swoich programów specjalnych, które zostały udostępnione w mediach społecznościowych.

Kary akademickie

Kilka dni po rozdaniu Oscarów Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła, że ​​„wszczęła postępowanie dyscyplinarne” przeciwko Smithowi.

Podczas gdy przedstawiciel zrezygnował już z akademii, jej prezes David Rubin powiedział w piątkowym oświadczeniu, że grupa „będzie kontynuować nasze postępowanie dyscyplinarne przeciwko panu Smithowi za naruszenie standardów postępowania Akademii, przed następnym planowanym posiedzeniem zarządu 18 kwietnia”.

Działania te mogą obejmować wydalenie na stałe oraz wszystko inne uwzględnione w regulaminie i/lub standardach postępowania Akademii.

Chloe Millas z CNN i Brian Stelter przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *