Świat muzyki country był zszokowany rozstaniem pary gwiazd

Jason Isbell i Amanda Shires pozują na czerwonym dywanie podczas 64. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy w MGM Grand Garden Arena, 3 kwietnia 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada. (Amy Sussman/Getty Images)

Świat muzyki country był w środę zszokowany doniesieniami, że gwiazdy Jason Isbell i Amanda Shires złożyli pozew o rozwód.

  • Chcesz więcej wiadomości o muzyce country? Kliknij tutaj.

Para jest razem od 11 lat, mają 8-letnią córkę Mercy.

Jak podaje PEOPLE, Isbell (45 l.) i Shires (41 l.) złożyli już pozew o rozwód 15 grudnia. Witryna opisała tę parę jako „muzyczną potęgę”, zauważając, że Shears jest wokalistą rezerwowym i skrzypkiem w zespole Isbell. zespołu, a Isbell gra na gitarze w swoim zespole „The Highwomen”.

„Muszę przyznać, że to trochę rani moje serce”. Jedna osoba napisała na X, dawniej Twitterze, odpowiedź na artykuł w Rolling Stone na temat rozstania. „Życzę im pokoju i szczęścia”.

Inny napisał: „To obrzydliwe”. „Byli prawdziwą amerykańską parą władzy”.

„Jestem… właściwie zszokowany” – napisała kolejna.

Po doniesieniach w mediach społecznościowych pojawiło się wiele podobnych komentarzy.

Jednak według magazynu People w przeszłości oboje otwarcie mówili o swoich problemach małżeńskich, a w 2023 roku umieścili je w filmie dokumentalnym zatytułowanym „Running With Our Eyes Closed”.

Więcej wiadomości o muzyce country

Jeśli kupisz produkt lub zarejestrujesz konto poprzez link na naszej stronie, możemy otrzymać odszkodowanie. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę Zgoda użytkownika Wyrażasz zgodę na to, że Twoje kliknięcia, interakcje i dane osobowe mogą być gromadzone, rejestrowane i/lub przechowywane przez nas, media społecznościowe i innych partnerów zewnętrznych zgodnie z naszymi warunkami. Polityka prywatności.

READ  Następny film Jordana Peele'a na Boże Narodzenie 2024 - The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *