Horoskop z czerwca 2023 r. dla Barana

Horoskop na czerwiec dla Barana

Wraz z początkiem czerwca będziesz dużo myśleć o pieniądzach, martwiąc się, że wkrótce będziesz potrzebować więcej, aby nadążyć za dużymi wydatkami w tym miesiącu. Jednak Twój wykres wskazuje, że nie musisz się tym martwić. W zeszłym miesiącu, od 16 maja, Jowisz, planeta wielkiego dobroczyńcy, która przynosi prezenty i szczęście, po raz pierwszy od 12 lat wszedł do Twojego drugiego domu zarobkowego i pozostanie tu przez cały rok, do 25 maja 2024 roku. Możesz aktualnie negocjuję podwyżkę lub wynagrodzenie.nowe stanowisko. Jeśli jesteś samozatrudniony, być może promujesz nowego, dochodowego klienta.

Na początku negocjacje mogą być trudne, ponieważ Pluton naciska na Jowisza. Te dwie planety wyprzedzały się, ale nie teraz. Oznacza to, że możesz nie otrzymać wynagrodzenia, o które prosisz, ale trochę mniej. W takim przypadku, jeśli czujesz, że praca Cię interesuje, ale wynagrodzenie rozczarowuje, możesz zapytać dokładnie, kiedy zostaniesz przeanalizowany pod kątem podwyżki wynagrodzenia. Jeśli odpowiedź nastąpi w ciągu sześciu miesięcy, to dobra wiadomość, a jeśli odpowiedź nastąpi (powiedzmy) w ciągu trzech lat, możesz rozważyć inne opcje. Jeśli jesteś samozatrudniony, upewnij się, że masz realistyczne oczekiwania — ponieważ Pluton znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem przez kilka miesięcy, być może będziesz musiał być nieco bardziej konserwatywny w swoich oczekiwaniach.

Jednak powiedziawszy to, czuję, że czeka Cię okres ogromnych korzyści finansowych – ten okres dopiero się zaczyna i będzie trwał przez następne 12 miesięcy. Jeśli dopiero zaczynasz samodzielnie negocjować, przeczytaj o tym, jak podejść do negocjacji, aby obie strony były zadowolone z wyników. (Getting Yes Rogera Fishera to moja ulubiona książka na ten temat.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *