Kanye West po prostu stoi podczas głośnego „performansu”.

Podczas ceremonii otwarcia festiwalu Rolling Loud California w Los Angeles w czwartkowy wieczór Kanye West i Ty Dolla $ign stali na scenie przez godzinę, podczas gdy z głośników leciała wcześniej nagrana muzyka z ich już wydanego debiutanckiego albumu.

Chociaż treść niedawno dodanego oficjalnego ogłoszenia o występie nie była konkretna – „The Eagles będą gwiazdą nowego czwartkowego wieczoru” – brzmiał usunięty już wpis – można śmiało powiedzieć, że większość ludzi spodziewała się, że duet, który wcześniej występował, razem pod nazwą. The Eagles, przynajmniej jeśli chodzi o wokale. Zamiast tego duet – ubrany w ciemne ubrania i bluzy z kapturem, a West w znanej już hokejowej masce – przechadzał się po okrągłej scenie na stadionie SoFi przez godzinę, odtwarzając swój album „Vultures 1”. Gdy duet opuścił scenę, DJ zagrał hity z wcześniejszej kariery Westa, gdy scena wypełniła się suchym lodem.

Źródła podają różnorodny Festiwal spodziewał się również bardziej tradycyjnego występu i nawet utworzył dla zespołu specjalną scenę z okrągłym zestawem oświetleniowym, co ogłoszono 15 lutego i dodano jako samodzielny występ w czwartkowy wieczór na trzydniowy weekend. Festiwal kilka miesięcy po ujawnieniu pełnego składu. Wiele osób krytykowało festiwal za goszczenie Westa ze względu na jego antysemickie wypowiedzi w ostatnich miesiącach, co pozbawiło go wytwórni i umowy wydawniczej i kosztowało go utratę wszystkich głośnych umów sponsorskich.

Nie było od razu potwierdzenia doniesień, jakoby para miała otrzymać za występ 10 milionów dolarów.

Chociaż format był podobny do publicznych sesji odsłuchowych albumów, które prowadził w przypadku prawie każdego wydawnictwa od czasu poprzedzającego „Life of Pablo” w 2016 roku, zawsze były one reklamowane w ten sposób – i pokazywano tylko wcześniej wydaną muzykę. lub które miały miejsce na festiwalu. Nie było jasne, czy to posunięcie było oświadczeniem na temat albumu – którym West napawał się osiągnięciem pierwszego miejsca na liście Billboard 200 pomimo swoich krytyków – czy też jakimś rodzajem wykopaliska na festiwalu Rolling Loud, na którym występował wcześniej dwukrotnie.

READ  Gwiazda filmów „To przyszło z kosmosu” i „Peyton Place”

Biorąc pod uwagę często sprzeczny charakter Westa, nie byłoby zaskoczeniem zobaczyć go na scenie z innym artystą później podczas festiwalu, który rozpoczyna się na dobre dziś wieczorem i będzie trwał do niedzieli występami, w tym Nicki Minaj, Post Malone, duet Future i Metro Boomin .

Nic dziwnego, że wielu fanów jest wściekłych, podczas gdy inni bronią Westa, chociaż rzadko dotyczą one konkretnie czwartkowego wieczoru. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane dopiero w czwartek, choć fani, którzy zakupili już bilety na trzy główne noce festiwalu, nie dopłacili za wstęp. Uczestnicy twierdzą, że przed koncertem wejścia do obiektu były bardzo zatłoczone, przez co wielu fanów spóźniło się.

Przedstawiciele West i Rolling Loud nie odpowiedzieli natychmiast różnorodnyProśba o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *