Horoskopy tygodniowe na tydzień 4 lipca według sztuk

Solange, Rak.
Zdjęcie: Preity Kinha; Obrazy Getty

Późną poniedziałkową nocą parna planeta Mars wkracza do Byka i zaprasza nas wszystkich do osiedlenia się na dłuższą metę. Przez następne sześć tygodni nie trać serca. Zwycięstwa nie przyjdą szybko, ale dzięki wytrwałości i pragnieniu przetrwania bez względu na to, jak długo to potrwa. Niesamowita zmiana staje się możliwa nie dzięki cudom czy szczęściu, ale raczej powolnej, transformującej magii wytrwałości. Później w poniedziałek wieczorem planeta komunikacyjna Merkury wchodzi w intuicyjną pozycję Raka, gdzie pozostanie przez następne dwa tygodnie. Kiedy próbujesz zrozumieć świat w tym czasie, wielkie i logiczne teorie mogą zawieść, ale możesz znaleźć jasność w uczuciach i ciepłe światło swoich relacji z innymi.

Masz dość optymizmu, by mieć nadzieję, że ludzie mogą się zmienić – że ci, którzy zawsze ignorowali twoje uczucia, w końcu zobaczą, jak bardzo się mylili, a ci, którzy cię obrazili, otrzymają rekompensatę. Chociaż wiara w zdolność ludzi do rozwoju jest piękna i hojna, może również powodować smutek. W tym tygodniu daj sobie pozwolenie, aby przestać czekać na ludzi, którzy nigdy nie stali przy tobie. To nie jest akt rozpaczy. W rzeczywistości uważa się, że robiąc to, robisz miejsce dla ludzi, którzy przyjmą cię solidarnie i z otwartymi ramionami.

Część ciebie przeprasza za najmniejszą przyjemność w tych dniach. Nie chodzi o to, że myślisz, że samozaparcie jest cnotliwe lub że jesteś niegodny, tylko dlatego, że wydaje się niesprawiedliwe czuć się szczęśliwym, gdy tak wiele wokół nas się załamuje. Świadomie lub nieświadomie możesz próbować zrównoważyć wagę i złagodzić swoje poczucie winy, unikając pocieszenia i uparcie odwracając się od zaproszeń, by dobrze się bawić. Świat potrzebuje teraz nie mniej radości, ale więcej. Dobrze jest dobrze się bawić, kiedy tylko możesz, napełnić filiżankę i stworzyć więcej piękna i dobroci w świecie, który rozpaczliwie tego potrzebuje.

Kiedy szczerze mówisz sobie o tym, jak wiele zmian jest potrzebnych i o ile lepsze mogłoby być życie – czy to w twoim własnym życiu, w twojej społeczności, czy w szerszym świecie – możesz czuć, że niewiele masz do wniesienia. Twoje marzenia są wielkie, ale Twoje zasoby są ograniczone. Jesteś tylko jedną osobą, a twoje życie wypełnione jest normalnymi potrzebami spania, jedzenia i chodzenia do pracy. Kluczem w tym tygodniu jest nie wstydzić się nie robienia „więcej”. Każdego dnia masz moc, by zrobić coś dobrego, jeśli jest małe. A wszystkie te małe działania nagromadzą się, jeśli im na to pozwolisz.

READ  Jon Bon Jovi i Bruce Springsteen przejechali 100 mil bez telefonów

Pomimo rozczarowań, z jakimi się spotkałem w ostatnich latach, pomimo wielu skarg, których doświadczyłem, mała część z Was ma nadzieję, że jeśli sytuacja naprawdę Zrobiło się na tyle ciemno, że ci u władzy w końcu wkroczą i pomogą. Ale nawet ta iluzja została rozbita. W tym tygodniu smutek i złość przypominają ci, że są silni ludzie, którzy mogą o ciebie walczyć, ale nie chcą. Zamiast tej starej nadziei znajdziesz nową – i zrozumienie, że kiedy nikt inny się nie zgłosi, nadal możesz walczyć o swoją społeczność, a oni będą walczyć o ciebie.

Nawet najgłębszy smutek jest łatwy do zniesienia, gdy wiesz, że nie jesteś w nim sam. Najbardziej niespokojne zmartwienie o przyszłość jest mniejsze, gdy wiesz, że będziesz mieć przyjaciół po swojej stronie, aby się z tym zmierzyć. Nie będziesz w stanie naprawić całego świata, ale ty Mogą Spraw, by w tym tygodniu było lepiej, budując społeczność. Nawiąż nowe znajomości, napraw napięte relacje. Zaangażuj się w sprawienie sobie nawzajem słodkości Dziś. Miłość nie jest taka Wszystko To ważne, ale nie możemy się bez niego obejść.

Wiesz, że – przynajmniej w teorii – sprawy mogą wyglądać inaczej: nie ma nieodłącznego powodu, dla którego społeczeństwo nie może być bardziej wolne, hojniejsze i mniej brutalne, i nie ma kosmicznego planu generalnego, który mówi, że nie możemy wybrać innej drogi żyjący. W praktyce łatwo jest się przekonać, że te alternatywy istnieją tylko w sferze fantazji, a nie rzeczywistości. W tym tygodniu przekonasz się, że nie musisz angażować się w marzenie – możesz też zachowywać się tak, jakby lepszy świat był możliwy. I za każdym razem, gdy zdecydujesz się złamać niesprawiedliwe lub restrykcyjne zasady, kładziesz fundament pod nową egzystencję, za którą tęsknisz.

W tym tygodniu możesz się martwić, że nagle staniesz się niewidzialny. Nikt nie przejmuje się twoimi ostrymi notatkami i pomocnymi myślami ani nie zauważa ważnego wkładu, jaki stale wnosisz do swojej społeczności. Możesz podnieść głos i zażądać bycia widzianym, ale masz też inne opcje. Zastanów się nad korzyściami płynącymi z wykonywania dla niego swojej pracy, przynajmniej przez chwilę. Jest to okazja do zrobienia dużych kroków naprzód bez presji oczekiwań innych lub ryzyka nadmiernej ekspozycji. Zaufaj, że w końcu zostaniesz rozpoznany tak, jak chcesz.

READ  „Człowiek-małpa” na szczycie „Pierwszego Omenu”; „Godzilla” znów numerem 1

Jesteś z natury strategicznym myślicielem – biegłym w czytaniu pokoju, planowaniu kilku kroków do przodu i manewrowaniu przez najtrudniejsze problemy. Ale są w życiu okoliczności, które wymagają prostej i wytrwałej determinacji. Być może ten rodzaj pracy będzie dla Ciebie mniej przydatny, ale to nie czyni go mniej ważnym. W tym tygodniu ważne jest, aby po prostu poczekać. Pracuj dalej i pozostań oddany swojemu człowieczeństwu, swoim ludziom i swoim zasadom. Nie musisz być sprytny ani analizować, jak przez to przejść. Na razie wystarczy, że będziesz się pojawiać.

Masz niesamowitą odwagę. Możesz podjąć zdumiewająco piękne ryzyko, aby inni postąpili właściwie w obliczu oporu, a nawet niebezpieczeństwa. Aby jednak w pełni wykorzystać swój potencjał tutaj, musisz ćwiczyć. Odwaga jest jak mięsień: zanika, jeśli nigdy jej nie używasz. Więc Twoim zadaniem w tym tygodniu jest dbanie o swoje nerwy i utrzymywanie ich w dobrej kondycji. Każda mała okazja, z której korzystasz, za każdym razem, gdy się wyróżniasz, zapewniasz, że pozostaniesz silny, pryncypialny i gotowy do działania, gdy świat prosi Cię o więcej.

W tej chwili kuszące jest zakopywanie się w pracy. Niezależnie od tego, czy jest to płatny, czy wolontariusz, cel jest ten sam: wypełnić swoje dni, aby nie mieć czasu na przedzieranie się przez panikę, niepewność lub niepokojące emocje. I jest coś, co można powiedzieć, aby skierować swoje uczucia w sensowne i namacalne działanie. W tym tygodniu ważne jest, aby nie przesadzać. Wzięcie na siebie zbyt wielu zobowiązań stawia Cię na drodze do wyczerpania, a to Ci nie pomoże lub jakakolwiek inna osoba. Procedura jest konieczna, ale upewnij się, że przebiega w zrównoważonym tempie.

Kiedy myślisz o trwającej katastrofie, w której żyjemy, nie widzisz miejsca ani usprawiedliwienia dla bycia czymś mniej niż heroicznym. Pragniesz poczucia szczególnego celu, wielkich gestów i działań; Niemal nie do zniesienia jest dalsze gubienie się w drobiazgach codziennego życia. Ale to, czego świat potrzebuje od ciebie w tym tygodniu, to nie ściganie czegoś „lepszego” niż życie zwykłego człowieka. Zamiast tego codziennie Twoje wielkie zadanie w tej chwili. Warto odkryć, jak żyć razem z innymi z odwagą i miłością wbrew chciwości i okrucieństwu.

READ  "Jesteś cudowna, dobra, miła, cudowna i kocham Cię"

Ostatnio byłeś zestresowany i niepewny swojego miejsca na świecie, a to tylko pogorszyło wiele Ludzie – być może w Twoim życiu, a także w mediach społecznościowych i wiadomościach – pracują, aby przekonać Cię, że jesteś bezsilny. Mówią, że wszystko, co możesz zrobić, to czekać z prośbą o zbawienie i że najmądrzejszym dostępnym sposobem działania jest grzeczne proszenie o lepsze leczenie. Ale oczywiście nie mają racji iw tym tygodniu twoim zadaniem jest o tym pamiętać. Nie potrzebujesz pozwolenia, aby dbać o swoją społeczność i poprawiać swoje życie. Masz już całą potrzebną moc.

Przeczytaj horoskopy tygodniowe Za tydzień 27 czerwca. horoskopy tygodniowe Za tydzień 11 lipca Będzie on dostępny w najbliższą niedzielę.

Zdobądź książkę Claire Comstock Guy’s, Przewodnik po gwiazdach Madame ClairevoyantTeraz na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *