USFL Championship: Ogiery ścierają się z gwiazdami w tytule podniecenia

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Rozgrywający Birmingham Stallion, Alex McGough, rzucił podanie z 8 jardów do Victora Boldena Jr. Mistrzostwa USFL Niedzielny wieczór nad Philadelphia Stars, 33-30.

McGough otrzymał zapłatę Gra po J’Mar Smith Miał do czynienia z konwulsjami. Rzucił przechwyt na początku czwartej kwarty i był wyraźnie rozczarowany na uboczu. Trener Birmingham Skip Holtz zapewnił McGow, że wygrają mecz.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Victor Bolden Jr., numer 7 z Birmingham Stallion, biegnie z piłką podczas pierwszego meczu w trzeciej kwarcie przeciwko Philadelphia Stars w meczu o mistrzostwo NFL w Tom Benson Hall of Fame 3 lipca 2022 r. w Canton w stanie Ohio.
(Patrick Smith/USFL/Getty Images)

Podczas następnej jazdy McGough uzyskał przepustkę do Bolden.

McGough zakończył grę 7 na 10 z podaniem 77 jardów, podaniem przyziemienia i przechwyceniem. Smith miał 10 na 18 z 131 jardami i przyłożeniami.

Boo Scarborough rzucił się na 135 jardów na 13, niosąc trafienie. Podczas gry złamał 70 jardów. Marlon Williams prowadził Birmingham z siedmioma chwytami na 105 jardów i jednym punktem. Bolden zdobył sześć chwytów na 64 jardy i zdobył punkty.

Bo Scarbrough nr 25 z Birmingham Stallions pozuje z maskotką Birmingham Stallion po pokonaniu Philadelphia Stars 33-30 i wygraniu meczu o mistrzostwo USFL w Tom Benson Hall of Fame 3 lipca 2022 w Canton w stanie Ohio.

Odważniejsze, że All-USFL اار Choice W szerokim odbiorniku i zespołach specjalnych został uznany najlepszym graczem w grze turniejowej.

Gwiazdy USFL rywalizują w grze o mistrzostwo „wdzięczne” za szansę na grę w lidze

Wright miał trzy wślizgi w zwycięstwie. De Marquez Gates prowadził drużynę z dziewięcioma wślizgami i dwoma defensywnymi podaniami.

Filadelfia przegrywała 20-9 w pierwszej połowie, ale Case Cocos był w stanie prowadzić wściekły powrót.

W trzeciej kwarcie rzucił drugie podanie do przyłożenia do Jordana Sowella, aby sprowadzić grę na pięć punktów. W swoim pierwszym biegu w czwartym kwartale Cookus zdobył podanie na przyłożenie do Devina Graya. Suell zdobędzie dwupunktową konwersję, a gwiazdy wzrosną 26-23.

Jednak Cocos zszedłby z połamanym odłamkiem i wyszedł z pola. Zapasowy KJ Costello przyszedł i poprowadził zespół w późnej fazie gry, ale nie mógł zrobić wystarczająco dużo, aby doprowadzić Filadelfię do mistrzostwa.

Rozgrywający Birmingham Stallions, J'Mar Smith, rzuca podanie podczas pierwszej połowy meczu USFL przeciwko Philadelphia Stars o mistrzostwo Major League, niedziela, lipiec.  3, 2022, w Canton w stanie Ohio.

Rozgrywający Birmingham Stallions, J’Mar Smith, rzuca podanie podczas pierwszej połowy meczu USFL przeciwko Philadelphia Stars o mistrzostwo Major League, niedziela, lipiec. 3, 2022, w Canton w stanie Ohio.
(Associated Press/David Dermer)

W końcu była to noc w Birmingham.

Turniej zwieńczy inauguracyjny sezon USFL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Ogiery były najlepszą drużyną w USFL przez cały sezon, kończąc rok 9-1, wygrywając Southern Division. Drużyna musiała pokonać New Orleans Breakers, aby wejść do gry o mistrzostwo.