Teraz możesz przeczytać każdy przewodnik Super Nintendo, jaki kiedykolwiek wydano

Biblioteka SNES

W październiku 2020 zrobiłem funkcję w projekcie który próbował znaleźć każdy przewodnik Super Nintendo, zeskanować go i przesłać online. Z przyjemnością informuję, że od lipca 2022 r. projekt jest znaczącym kamieniem milowym – i dla wielu z Was jest to kluczowe.

Kiedy ta funkcja została opublikowanazespół (w tym Arachness, BuffaloJoe, Timber, SNES Central i Grant Kirkhart) pracuje nad projektem—Led streamer i archiwum Bibs— Przesłano około 600 skanów, pozostało tylko około 100 podręczników do zeskanowania instrukcji dla każdej gry wydanej na Zachodzie w okresie istnienia konsoli.

To był dobry postęp, ale też im głębiej zagłębiali się w bibliotekę SNES, tym trudniej było znaleźć instrukcje do najdziwniejszych i najrzadszych gier w kolekcji. Potem w zeszłym tygodniu:

Oznacza to, że archiwa projektu zawierają teraz anglojęzyczny przewodnik po każdej oficjalnej grze Super Nintendo wydanej w tym języku. Czasem jest to wersja północnoamerykańska, czasem wersja PAL (europejska/australijska), czasem obie, jeśli istnieją różnice poza samą szatą graficzną okładki, pisownią i adresami pocztowymi na odwrocie (np. sposób Kontra 3 To się nazywało Super obrońca w regionach PAL).

Nie każda gra została wydana w zachódponieważ niektóre gry mogą mieć różne unikalne wersje w zależności od rynku językowego, ale ponieważ jest to strona w języku angielskim, pomyślałem, że to kamień milowy, który powinni wiedzieć czytelnicy!

i nadal bardzo blisko. Zespołowi brakuje tylko jednej gry, która nie chce osiągnąć „każdego zachodniego dowodu” w jednym wydaniu: oryginalnej ankiety na temat unikalnej niemieckiej wersji Zdziwiony przed Bożym Narodzeniem (Chociaż mają przetłumaczoną wersję rzadkiego Mega Drive w języku angielskim na wypadek, gdyby ktoś potrzebował informacji.)

Po tym wydaje się, że ich praca nigdy się nie kończy. Nawet gdy każda wskazówka jest skanowana i ładowana, niektóre gry – w tym wiele gier RPG – zawierają ważne informacje zapisane w innym miejscu, takie jak oddzielne mapy/etykiety, więc starają się je załadować i zeskanować tam, gdzie to możliwe. Mają też Sekcja przewodnika Super Famicom, aby się go pozbyć.

Jeśli chcesz przejrzeć pełną bibliotekę lub dodać ją do zakładek, gdy będziesz potrzebować w przyszłości, Jest dostępny tutajchoć można też Znajdź konkretną grę w archiwum internetowym Tam też się pojawi. I mieć coś pełnego emocji, oprócz zbierania swoich broszur Peebs pracuje także nad biblioteką SNES i próbuje przejść każdą grę na Twitchu (Według ostatnich obliczeń pozostało mu tylko 47!)

READ  Jak dołączyć do programu beta Samsung One UI 5.0, aby przetestować Androida 13?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.