Gdzie kupić konsolę OLED i kontroler Pro Splatoon 3 Nintendo Switch

Nintendo ujawniło specjalną grę Spluton 3Tematyczna konsola Switch OLED, która wygląda idealnie dla fanów serii – i każdego, kto chce tylko dodać profil Poważnie fajne Przełącz się na ich grupę. Wersja konsolowa jest włączona 26 sierpnia 2022 r. Z nowym, świetnym kontrolerem Splatoon 3 Pro i futerałem do przenoszenia już 9 września. Pokażemy wszystkie linki potrzebne do ich uzyskania w tym konkretnym przewodniku.

Pierwsze zamówienia na konsole i konsole w przedsprzedaży pojawiły się już w Wielkiej Brytanii, a sklepy w USA mają się wkrótce pojawić. Dodaj tę stronę do zakładek i zaglądaj tu ponownie — upewnimy się, że dostarczymy aktualizacje, gdy tylko pojawią się zapasy.

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Kup konsolę Nintendo Switch OLED Splatoon 3 Special Edition

Nintendo Switch OLED Splatoon 3 Edycja Specjalna

Ameryka Północna

Zamówienia w przedsprzedaży nie są jeszcze publikowane u sprzedawców w USA, ale możesz już kupić japońską wersję konsoli od PlayAsia, jeśli jesteś zainteresowany. Dodamy linki do wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w USA, gdy tylko zapasy zostaną uruchomione.

Zjednoczone Królestwo

Tutaj możesz kupić 3-tematyczny przełącznik OLED Splatoon w Wielkiej Brytanii. Oczekuje się, że wkrótce pojawi się więcej sprzedawców detalicznych:

Kup kontroler Splatoon 3 Nintendo Switch Pro

Kontroler Nintendo Switch Splatoon 3 Pro

Ameryka Północna

Zamówienia w przedsprzedaży nie zostały jeszcze aktywowane w Ameryce Północnej; Dodamy tutaj linki do zakupu konsoli, gdy tylko się pojawią. Na razie możesz dostać jeden w japońskim opakowaniu od PlayAsia (działa to ze wszystkimi konsolami Switch, niezależnie od regionu):

Zjednoczone Królestwo

W Wielkiej Brytanii pojawiły się pierwsze opcje przedsprzedaży konsoli Splatoon 3 Pro:

READ  Film pokazuje, jak Apple bardzo utrudniło wykonanie jakiejkolwiek naprawy iPhone'a 14 Pro Max

Kup Splatoon 3 Futerał na Nintendo Switch

Torba transportowa Nintendo Switch Splatoon 3

Ameryka Północna

Oto, gdzie możesz kupić futerał Splatoon 3 do Switcha w USA:

Zjednoczone Królestwo

A tutaj możesz odebrać futerał Splatoon 3 Switch w Wielkiej Brytanii:

Zamów w przedsprzedaży Splatoon 3

Jeśli chcesz również zamówić kopię gry w przedsprzedaży, sprawdź to Sprawdź nasz przewodnik przedsprzedażowy Splatoon 3 Który śledzi najlepsze oferty i najniższe ceny u wszystkich sprzedawców detalicznych w USA i Wielkiej Brytanii.


Co za stróż, co? Daj nam znać, jeśli udało Ci się zabezpieczyć jedną z tych piękności dla siebie, komentując poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *