Jurickson Profar: baseballista upada po zderzeniu z kolegą z drużyny

Profar i CJ Abrams biegli szybko, aby złapać piłkę, nieświadomi swoich wysiłków w meczu z San Francisco Giants.

Ułamek sekundy po tym, jak Abrams złapał piłkę, para uderzyła z dużą prędkością, próbując Provara złapać piłkę. Nagranie pokazało, że kolano Abramsa jest bardzo w kontakcie z głową jego kolegi z drużyny.

Provar był wyraźnie niewygodny leżąc na ziemi, ale później próbował zejść z boiska z członkami swojej drużyny. Jednak upadł, gdy dotarł na boisko, po czym sanitariusze go rozciągnęli.

„Jurickson Profar został przeniesiony do UC San Diego Health w celu dalszej oceny. Dostarczymy dodatkowe aktualizacje, gdy staną się one dostępne”. Powiedział w oświadczeniu.

Provar opuścił boisko, by oklaskiwać i podniósł pięść, by z uśmiechem podziękować fanom.

„Nie ma mrowienia ani niczego w ramionach” – powiedział po meczu trener Bob Melvin. „Myślę, że naszym największym zmartwieniem jest w tym momencie wstrząśnienie mózgu, ale oni wszystko sprawdzają”.

„To okropne uczucie za każdym razem, gdy kładziesz kogoś na noszach w ten sposób.

„Samo patrzenie na niego, jakim jest – starając się sprawić, by wszyscy czuli się dobrze z uśmiechem na twarzy – sprawia, że ​​czujesz się trochę lepiej”.

Po meczu Abrams powiedział, że nie słyszał nadchodzącego Prossara i nie był w pełni świadomy swojego kolegi z drużyny, dopóki nie dotarli do niego.

„Po prostu próbowałem go złapać” – powiedział Abrams. „Nic nie słyszałem; tłum był głośny. Następna rzecz, którą wiesz, poznaliśmy się… Mam nadzieję, że wszystko w porządku”.

READ  Antonio Reeves przenosi się z Illinois, aby grać w koszykówkę dla Kentucky Wildcats

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *