House Oversight Committee, Daniel Snyder nie zgadza się co do warunków zeznań

Zawieszenie

Jeśli właściciel Washington Kinders, Daniel Snyder, zgodzi się złożyć „pełne i kompletne” zeznania, Komisja Nadzoru i Reform Izby Reform przyjmie jego ofertę zdalnego stawienia się 28 lipca w ramach dochodzenia w sprawie miejsca pracy zespołu NFL, prezydent napisał do adwokata Snydera. w poniedziałek wtorek .

była historia Jeden z dwóch prezentowanych przez Karen Patton Seymour w zeszłym tygodniuPrawnik Snydera, ale nadal istnieje spora różnica zdań co do warunków jego pojawienia się.

Seymour stwierdził, że Snyder pojawi się tylko wtedy, gdy jego obawy dotyczące „należytego procesu” zostaną rozwiązane. W tym celu zaproponowała, że ​​Snyder pojawi się „dobrowolnie”, co oznacza, że ​​nie zostanie złożony pod przysięgą i może odmówić odpowiedzi na niektóre pytania. Seymour powiedział również grupie zadaniowej komisji, że Snyder nie będzie odpowiadał na pytania związane ze sprawami objętymi umowami o zachowaniu poufności. Kilku pracowników byłych przywódców, którzy przedstawiali historie o molestowaniu seksualnym lub wykorzystywaniu, musiało podpisać umowy o zachowaniu poufności, aby otrzymać odprawę.

Reprezentantka Caroline B. Maloney (D.Y.) powiedział w liście we wtorek, że warunki te są nie do przyjęcia, a komisja zamierzała wezwać do sądu „w celu zapewnienia, że ​​zeznania pana Snydera będą kompletne i kompletne i nie będą ograniczone w sposób, w jaki byłoby to gdyby zgłoszenie było dobrowolne.”

Na mocy wezwania Snyder zostanie złożony pod przysięgą, nie będzie mógł wybrać, na które pytania odpowiedzieć i nie może podawać umów o zachowaniu poufności jako powodu odmowy odpowiedzi na pytania. Takie przesłuchanie będzie prowadzone przez radcę Izby Reprezentantów i będzie prowadzone w miejscu prywatnym.

Rzecznik Snydera powiedział we wtorek późnym wieczorem: „Prawnicy pana Snydera analizują list komitetu, aby ustalić, czy ich obawy dotyczące należytego procesu, w tym okoliczności pojawienia się pana Snydera, zostały odpowiednio uwzględnione”.

READ  Finn Scully, głos Dodgersów od 67 lat, umiera w wieku 94

Świadkowie powiedzieli komisji, że Daniel Snyder nie „podnosi ręki” jako właściciel NFL.

We wtorek Maloney napisał: „Poinformowałem pracowników Komisji, że dobrowolne stawanie się wykluczy sprawy objęte umowami NDA. Pan Snyder ma niepokojącą historię wykorzystywania umów NDA do ukrywania wykroczeń w miejscu pracy – podstawowe zachowanie w naszym dochodzeniu … i byłoby całkowicie niestosowne, gdyby zastosował tę samą taktykę do ukrywania informacji przed komisją. Inni byli dowódcy uczestniczyli w wezwaniach komisji, a pan Snyder nie powinien być traktowany inaczej.

Snyder odrzucił zaproszenie komisji do złożenia zeznań 22 czerwca na przesłuchaniu publicznym na Capitol Hill na temat miejsca pracy zespołu, powołując się na konflikty w harmonogramie i obawy dotyczące należytego procesu i „należytego procesu”.

Komisarz NFL Roger Goodell przyjął zaproszenie komisji i zeznawał tego dnia zdalnie. W odpowiedzi na pogardę Snydera, Maloney powiedział, że… Zostanie wydane wezwanie do sądu, aby zmusić Snydera do złożenia zeznań Deponując w następnym tygodniu. Jak dotąd Snyder i jego adwokat odmówili przyjęcia wezwania. Seymour powiedział, że Snyder wciąż jest poza krajem.

Kończąc wtorkowy trzystronicowy list, Maloney zauważył, że komisja opóźniła złożenie wniosku przez Snydera o prawie miesiąc, aby dostosować się do jego harmonogramu, i rozszerzy takie dodatkowe udogodnienia, jak umożliwienie mu składania zeznań na odległość, umożliwienie mu dostępu do eksponatów i przeprowadzenie pisemnych przesłuchań z innymi świadkami. i dostarczam go. Z opisem rodzajów informacji poprawionych w poprzednich tekstach.

Maloney wyznaczyła prawnikom Snydera termin w środę w południe na potwierdzenie, że zaakceptuje ona wezwanie do sądu i że Snyder pojawi się na nagraniu Zoom 28 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *