Infamous Internet Leaker wycofuje się z donosicielstwa na wielkie gry

Zdjęcie: Push Square

Niesławny wyciek gier wideo kapuś Porzuca tajemnice i wycofuje się z plotek. Słynny detektyw odblokował mnóstwo ukrytych wskazówek do różnych gier, obejmujących wszystko od Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion zremasterować nawet Powstanie łowcy potworów Nieuchronna konwersja na PS5 i PS4. Jego akta były nieskazitelne, chociaż wraz ze wzrostem jego reputacji dowody stawały się coraz bardziej mętne – czasami niepokojąco. Ale teraz jego pięć minut internetowej sławy dobiegło końca!

W rozmowie z gry halowe, powiedział, że „przeciekanie nowych reklam nie jest już zabawne” i zamiast tego poświęci swój czas na swój serwer Discord. Spekulowano, że Znicz miał tylny dostęp do platformy takiej jak YouTube, dzięki czemu mógł oglądać prywatne filmy, gdy były one przesyłane przez głównych wydawców. „To zabawna teoria”, powiedział w odpowiedzi na ten pomysł.

Alsnitch powiedział, że jego wycieki nigdy nie były złośliwe i dotyczyły tylko głównych wydawców: „Dobrze zdaję sobie sprawę ze szkód, jakie nawet mały, prosty wyciek może wyrządzić pracy ludzi, którzy spędzili miesiące lub lata nad grą. W rzeczywistości, możemy powiedzieć, że poświęciłem się przekazywaniu wskazówek użytkownikom do spekulacji, a nie tylko bezpośredniemu wyciekowi. Zabrzmi to narcystycznie i obłąkanie, ale jestem pewien, że nawet pomogłem niektórym wydarzeniom uzyskać większą ekspozycję ”.

Oczywiście, plotkarze o grach wideo nigdy tak naprawdę nie odchodzą i nie ma wątpliwości, że ktoś w końcu pojawi się, by wypełnić miejsce Znicza. Na razie jednak wskazówki i ukryte zagadki zostały zamrożone.

READ  Apple podnosi ceny komputerów Mac po wprowadzeniu na rynek MacBooka Air M3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *