Inny raport twierdzi, że Samsung Galaxy Z Flip 5 i Z Fold 5 zostaną wprowadzone na rynek wcześniej

Pojawiły się pogłoski, że Samsung wypuści składane telefony nowej generacji wcześniej niż zwykle. Niektóre doniesienia wskazywały, że południowokoreańska firma może zaprezentować urządzenia Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 już w ostatnim tygodniu lipca 2023 roku. Wydaje się, że tak jest, ponieważ inny raport wspominał o czymś podobnym.

według raport z TobieSamsung rozważa zorganizowanie wczesnej imprezy mającej na celu zaprezentowanie Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Smartfony mogą zostać zaprezentowane 2-3 tygodnie wcześniej niż ich poprzednicy. Oficjalnych informacji na temat dwóch składanych smartfonów Galaxy możemy się zatem spodziewać w lipcu 2023 roku. Zazwyczaj Samsung wypuszcza swoje składane telefony w sierpniu każdego roku.

Samsung chce wcześnie wypuścić Galaxy Z Flip 5 i Fold 5, aby liczby Q3 2023 były mniej nieszczęśliwe

Najwyraźniej firma chce, aby jej wyniki za III kwartał 2023 roku były mniej żałosne, ponieważ ten rok jest naprawdę ciężki dla wszystkich firm z branży elektroniki użytkowej. Samsung odnotował już spadek zysków o 95% w pierwszym kwartale 2023 r., ponieważ jego dział układów półprzewodnikowych odnotował pierwszą stratę od czternastu lat. Dlatego firma chce wrócić dobre wyniki w trzecim kwartale, a będzie to możliwe, jeśli rozpocznie sprzedaż Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

SAMSUNG Podobno zamówił komponenty do Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 kilka tygodni wcześniej niż zwykle. Są to części, które przeszły duże zmiany, w tym zawias w kształcie kropli wody, który sprawia, że ​​telefon jest bardziej wytrzymały i sprawia, że ​​zagniecenia ekranu są mniej zauważalne. Jednak inne części są w regularnym harmonogramie produkcji firmy.

Raport twierdzi również, że Samsung użyje tych samych ekranów opartych na materiale M12 OLED w Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Jest to ten sam materiał, który zastosowano w Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4. Jeśli te informacje są prawdziwe prawda, nie możemy spodziewać się znacznie wyższej jasności ekranu w nadchodzących telefonach Samsunga.

READ  Przypominająca Mario Kart gra Disney Speedstorm trafi do wczesnego dostępu w kwietniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *