Inside Out 2 Beats Kyat Blaze Prequel Horizon Bombs

Pixara Od środka 2 Film znalazł się na szczycie krajowych list przebojów kasowych z kwotą 57,4 miliona dolarów w trzeci weekend, co wystarczyło, aby odstraszyć poprzednika Paramount. Ciche miejsce: dzień pierwszy Po bliższym niż oczekiwano meczu.

Dalej, Od środka 2 Świętowanie filmu animowanego lub przekroczenie 1 miliarda dolarów sprzedaży biletów na całym świecie w rekordowe 19 dni. Kontynuacja wyreżyserowana przez Kelseya Manna wprowadza zupełnie nowy zestaw emocji, które pojawiają się u „głównej” osoby, gdy młody bohater opowieści, Riley, staje się nastolatkiem. Radość, smutek, złość, strach i nienawiść nie wiedzą, jak się zachować w obliczu nadchodzącego niepokoju, zazdrości, znużenia i zawstydzenia.

Maya Hawke, Kensington Tallman, Lisa LaPira, Tony Hale, Louise Black, Phyllis Smith, Ayo Edebiri, Lilimar, Grace Lu, Sumaiya Nouridin-Green, Adele Exarchopoulos, Diane Paul Lane, Kaylan, Kaylan, Kaylan, Kaylan, Kaylan, Gaylen, Louise Black i Phyllis Smith. Waltera Hausera i Yvette Nicole Brown.

Od środka 2 Utrudnianie życia namiotowi Illumination i Universal z okazji Czwartego Lipca Podły ja 4, który debiutuje na wybranych rynkach zagranicznych przed premierą krajową na wybiegu 4 lipca. Ale film ma mnóstwo czasu na przegrupowanie się. Podły ja 4Grając obecnie na 20 rynkach, w ten weekend zarobił 13,9 miliona dolarów, co daje łączną kwotę 25,3 miliona dolarów, a oczekuje się, że 3 lipca eksploduje w całych Stanach Zjednoczonych.

W ten weekend na drugim miejscu w krajowej kasie Ciche miejsce: dzień pierwszy Po weekendzie wartym ponad 53 miliony dolarów jest więcej powodów do świętowania niż po debiucie wartym ponad 40 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę, że tym razem nie reżyseruje twórca serii, John Krasinski, wykonanie prequelu jest szczególnie imponujące; Emily Blunt nie działała.

READ  PAHO podaje, że liczba przypadków dengi w USA przekracza 5,2 miliona, co stanowi roczny rekord epidemii

Z drugiej strony Michael Sarnosky (Świnia) objął kierownictwo Pierwszy dzień, na podstawie historii wymyślonej przez niego i Krasińskiego. Lupita Nyong’o i Joseph Quinn występują w wartym 70 milionów dolarów filmie, który zebrał ogólnie dobre recenzje i ocenę B+ CinemaScore, co stanowi dobrą ocenę dla horroru. Film napędza publiczność w wieku od 18 do 34 lat, a także publiczność zróżnicowana etnicznie. Przejęła także kilka wielkoformatowych ekranów IMAX i premium Od środka 2.

Spokojne miejsce Franczyza żyje i ma się dobrze” – mówi Chris Aronson, szef dystrybucji krajowej Paramount. „Sprawiliśmy, że film wygląda świeżo i nowocześnie, dlatego zajmuje zasłużone miejsce w serii”.

Reżyseria: Krasiński Spokojne miejsce Film z 2018 roku zarobił w kasie ponad 50 milionów dolarów i mimo braku szumu stał się hitem. Ciche miejsce: część IITrafił do kin w Dzień Pamięci 2022, ponieważ sprzedaż kasowa nadal znajduje się w fazie odbudowy po pandemii Covid-19, a czterodniowe wakacje wygenerowały łącznie 57 milionów dolarów, w tym 47 milionów dolarów w trzydniowy weekend.

Pierwszy dzień Zapoczątkowany przez Sony czerwcowy renesans sprzedaży biletów trwa Źli chłopcy: jedź lub giń i cementem Od środka 2.

Trzecie miejsce w krajowej kasie Od środka 2 I Pierwszy dzień Weekendowy western Kevina Costnera za 100 milionów dolarów, Horizon: An American Saga — rozdział pierwszy. Film trochę ochłonął, a jego otwarcie jest szacowane na 11 milionów dolarów (numery zagraniczne nie były od razu dostępne). Najważniejszym pytaniem jest teraz, co to oznacza dla Horizon: Amerykańska saga – rozdział drugiOtworzy się w połowie sierpnia.

horyzont To bez wątpienia jeden z największych czynników zainteresowania latem po tym, jak Costner opuścił lukratywny występ w niezwykle popularnym programie Taylora Sheridana. Żółty kamień Dołożył także miliony własnych pieniędzy, aby urzeczywistnić swój trwający od kilkudziesięciu lat projekt pełen pasji w postaci czterech westernów z epoki.

READ  Wyszukiwanie Mar-a-Lago: Departament Sprawiedliwości twierdzi, że dokumenty „mogły zostać ukryte i usunięte” z magazynu

Była nadzieja horyzont Uderza w serca starszych białych mężczyzn w sercu Ameryki. Choć udało mu się dotrzeć do docelowej publiczności – 57 procent widzów stanowili mężczyźni, a ponad 75 procent osób kupujących bilety to osoby rasy kaukaskiej – nie udało mu się to tak dobrze, jak oczekiwano. B-CinemaScore i recenzje z pewnością nie pomogły w jego przyczynie. Teatr Top Theatre znajdował się w Salt Lake City (Castner kręcił film w Utah).

Warners zgodził się na dystrybucję i sprzedaż pierwszych dwóch filmów Horizon w USA za opłatą. Costner – który niestrudzenie promował film – zainwestował 38 milionów dolarów z własnych pieniędzy, podczas gdy dwóch tajemniczych inwestorów podniosło kapitał. Pozostała część budżetu pochodziła ze sprzedaży praw za granicą z pomocą sprzedawcy K5 International, którego premiera odbyła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. (horyzont zostanie otwarty na kilku rynkach w ten weekend). Costner finansuje także marketing filmu.

Źli chłopcy 4 Prawie tak horyzont W czwarty weekend zarobił 10,3 miliona dolarów i zajął 4. miejsce. Film zarobił w kraju 165,3 miliona dolarów. W 2022 r. za granicą spółka dodała 13,1 mln dolarów z 66 rynków, co stanowi niezwykły powrót Willa Smitha po pamiętnym zdobyciu Oscara. Źli chłopcy (Raza zakończyła się kwotą 462 milionów dolarów na całym świecie na mniej konkurencyjnym rynku.)

Premiera filmu w języku indyjskim telugu przez Pratyangira Cinema Kalki 2898 r Znalazł się w pierwszej piątce z 5,4 miliona dolarów z 1049 kin.

W kasie specjalnej reflektory Rodzaje życzliwościWyreżyserowany przez Yorgosa Lanthimosa, z Emmą Stone i Jesse Plemonsem w rolach głównych, w drugiej edycji zwiększył liczbę kin z pięciu do 485, zarabiając 1,5 miliona dolarów i wchodząc do pierwszej dziesiątki.

z Magnolii ThelmaJune Squibb zagrała 93-letnią babcię, która została oszukana, rozszerzając działalność do 1220 lokalizacji i zarabiając 1,3 miliona dolarów za 5,1 miliona dolarów.

READ  Stany Zjednoczone i Rosja spierają się o rosnące ceny żywności

Sony Pictures Classics otworzyło film z Seanem Pennem i Dakotą Johnson w rolach głównych Dadio Letnie 440 000 dolarów w 638 kinach pomimo dobrych recenzji. Christy Hall wyreżyserowała dwuręczny film z oceną R o podróży taksówką po Nowym Jorku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *