iPod Nano rzadko pojawia się w reklamie Apple cieńszego iPada Pro

Nowy iPad Pro wyparł iPoda nano ze stanowiska najcieńszego urządzenia Apple w historii, a firma pochwaliła się tym wyczynem w nostalgicznej reklamie.


W Film udostępniono na TikToku Apple podkreśla także na innych platformach mediów społecznościowych, że nowy 13-calowy iPad Pro ma zaledwie 5,1 mm grubości w porównaniu do 5,4 mm w przypadku iPoda nano. Pokazany model to iPod nano 7. generacji, wydany w 2012 roku.

Apple wycofał iPoda nano w 2017 roku i po raz pierwszy od długiego czasu możemy zobaczyć reklamę tego urządzenia.

Jak wyjaśnia Apple, nawet 11-calowy iPad Pro jest teraz cieńszy niż iPod nano:

Nowy iPad Pro, najcieńszy produkt Apple w historii, ma niewiarygodnie cienką i lekką konstrukcję, która przenosi przenośność na zupełnie nowy poziom. Model 11-calowy ma zaledwie 5,3 mm grubości, model 13-calowy jest jeszcze cieńszy i ma 5,1 mm, a oba modele są tak samo wydajne jak poprzednia konstrukcja. Model 11-calowy waży mniej niż funt, a model 13-calowy jest prawie o ćwierć funta lżejszy od swojego poprzednika, co pozwala zaawansowanym użytkownikom rozszerzyć przepływ pracy na nowe sposoby i w większej liczbie miejsc.

Nowe modele iPada Pro można już zamawiać, a ich premiera odbędzie się 15 maja.

Popularne historie

Apple ogłasza nowego iPada Pro z chipem M4, wyświetlaczem OLED i nie tylko

Firma Apple zaprezentowała dziś przeprojektowane modele iPada Pro z chipem M4, wyświetlaczami OLED Ultra Retina XDR, opcją wyświetlania z nanoteksturą i nie tylko. Nowy iPad Pro oferuje znacznie cieńszą konstrukcję i nieco większe opcje ekranów o przekątnej 11 i 13 cali. Model 11-calowy ma grubość 5,3 mm i waży mniej niż funt, natomiast model 13-calowy ma zaledwie 5,1 mm grubości i waży o ćwierć funta mniej.

Blog na żywo poświęcony wydarzeniu Apple: nowy iPad Pro, iPad Air i nie tylko

Wydarzenie Apple „Let Loose” rozpoczyna się dzisiaj o nietypowej godzinie 7:00 czasu polskiego i spodziewamy się, że wydarzenie skupi się na iPadzie i zaprezentuje nowe modele iPada Pro i iPada Air, zaktualizowane akcesoria Apple Pencil i Magic Keyboard oraz być może niektóre inne ogłoszenia. Apple oferuje strumieniową transmisję wideo na żywo w swojej witrynie internetowej, na YouTube oraz w firmowej aplikacji telewizyjnej na różnych platformach. My…

READ  Możesz zapisać swoje rozmowy ChatGPT na później

Apple twierdzi, że iOS 17.5 pojawi się „wkrótce” z nowymi funkcjami dla iPhone’ów

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że iOS 17.5 zostanie udostępniony publicznie „wkrótce”, po ponad miesiącu testów beta. Chociaż aktualizacja oprogramowania jest stosunkowo prosta, zawiera pewne nowe funkcje i zmiany, jak pokazano na poniższej liście. „Nowa tarcza zegarka Pride Radiance i tapety na iPhone’a i iPada będą wkrótce dostępne w systemach watchOS 10.5, iOS 17.5 i iPadOS 17.5” – oznajmił Apple w oświadczeniu.

Apple ogłasza przeprojektowaną klawiaturę Magic Keyboard dla nowego iPada Pro w cenie już od 299 dolarów

Podczas dzisiejszego wydarzenia „Let Loose” firma Apple ogłosiła nową klawiaturę Magic Keyboard do najnowszych modeli iPada Pro, o cieńszej i lżejszej konstrukcji. Apple twierdzi, że klawiatura Magic Keyboard została przeprojektowana, aby była cieńsza i lżejsza, a jednocześnie zachowała tę samą pływającą konstrukcję. Dostępne są dwa kolory pasujące do nowego iPada Pro. Nowe funkcje obejmują rząd funkcji z regulacją jasności ekranu, aluminiową osłonę…

Wszystko ogłoszono dziś na wydarzeniu Apple

Firma Apple zorganizowała dziś swoje pierwsze wydarzenie w 2024 roku, podczas którego zadebiutowała nowymi modelami iPada Air i iPada Pro oraz towarzyszącymi im akcesoriami. Chociaż wydarzenie trwało szybciej niż zwykle i trwało 40 minut, skróciliśmy je bardziej dla tych, którzy chcą szybko zapoznać się ze wszystkim, co ogłoszono. Subskrybuj kanał YouTube MacRumors, aby uzyskać więcej filmów. Mamy też pełne podsumowanie całego zakresu…

Plotki mówią, że iPhone 17 Slim z mniejszym wyświetlaczem ma zostać wprowadzony na rynek w przyszłym roku

Choć do premiery serii iPhone 16 jeszcze kilka miesięcy, już pojawiły się wczesne pogłoski o zupełnie nowym modelu iPhone’a 17. W notatce badawczej przekazanej w tym tygodniu firmie inwestycyjnej Haitong analityk Jeff Pu powiedział, że Apple planuje tak zwany model „iPhone 17 Slim”, który zastąpi w ofercie model Plus. Bo powiedział, że ten model będzie miał 6,6-calowy ekran, cieńszą konstrukcję i…

READ  Tiny Tina's Wonderlands Multiplayer, zestaw międzyplatformowy na tygodnie

Oczekuje się, że wydarzenie Apple w tym tygodniu będzie trwało „około 35 minut”

We wtorek, 7 maja o godzinie 7:00 czasu pacyficznego Apple zorganizuje swoje pierwsze wydarzenie w tym roku, a transmisja na żywo będzie dostępna na Apple.com i YouTube. Jak długo będzie trwało wydarzenie? W swoim dzisiejszym biuletynie Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że film będzie trwał „około 35 minut”. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe modele iPada Pro i iPada Air, a także zaktualizowany Apple Pencil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *