Isiah Kiner-Falefa ma 4 trafienia, 4 RBI przeciwko Mariners

SEATTLE — Były czasy, przyznaje teraz Isiah Kiner-Falefa, że ​​był gotów wyrzucić dane do najbliższego kosza na śmieci. Ponieważ sztab szkoleniowy Yankees nieustannie naciskał na niego, aby zmienił swoje mentalne podejście do płyty, wobec braku namacalnych rezultatów, kusiło go, by powrócić do stylu uderzania i chlapania, którego używał w zeszłym sezonie.

Jednak trenerzy namawiali Kennera-Valevę, by trzymał się rytmu, obiecując, że jego wewnętrzne pomiary wskazują, że uderza piłkę mocniej niż kiedykolwiek. Te odczyty zaczynają przekładać się na rzeczywisty sukces. Kiner-Falefa cieszył się występem z czterema trafieniami i czterema RBI we wtorek wieczorem, gdy Yankees utrzymali zwycięstwo 10-2 nad Mariners w T-Mobile Park.

„Czuję, że to jest to, co mogę zrobić i tego się spodziewałem” – powiedział Kenner Valeva. „Pracowałem tyłkiem, aby wprowadzić poprawki. Były chwile, kiedy chciałem uciec od tego i wrócić do uderzania piłek po ziemi w środek, ale naciskali mnie i kazali mi to wytrzymać. W końcu się opłaciło. ”

Był to trzeci z rzędu 10-inningowy rzut dla Bombers, którzy trafili solidne 33 trafienia w 50 trafieniach podczas obecnej serii czterech zwycięstw.

„To nie lada wyczyn, aby rzucić jeszcze 10 rund dla takiego personelu” – powiedział menedżer Aaron Boone. Chwała tym facetom; Skupiają się, działają. Komunikują się dobrze i są teraz przeklęci w swoich planach. To się pokazuje”.

Podczas gdy wzrost Yankees obejmował ciężki wzrost Aarona Judge’a, który we wtorek awansował na 18. miejsce w klasyfikacji generalnej ligi amerykańskiej, skorzystali również z ulepszonej produkcji Kiner-Falefa.

Ważną zmianą w klatkach do odbijania było jednak to, że Kiner-Falefa oddał kopnięcie nogą, którego używał, aby pomóc w doprowadzeniu do dodatkowych trafień bazowych podczas jego pobytu w systemie Rangers Minor League.

Na zaproszenie trenera uderzeń Dillona Lawsona, Kenner Valeva zaczął wykorzystywać swoją dodatkową masę (około 15 funtów tej zimy), aby celować w wbicie linii w luki zamiast kozłowania środkiem.

„Kiedy byłem w Teksasie, czułem się, jakbym grał na trzeciej bazie, wiedziałem, że muszę grać bardziej ofensywnie” – powiedział Keener Valeva. „Kiedy przeszedłem na Shortstop, chciałem zostać [high batting] Zwykły facet, który kradnie wiele baz. Teraz, gdy się poruszam, czuję się, jakbym znów był w sytuacji z trzecią bazą, gdzie muszę prowadzić piłkę, aby pozostać na boisku”.

Kiner-Falefa pojechał w pierwszych dwóch przejazdach Yankees tego wieczoru swoim pierwszym singlem, będącym częścią pierwszych trzech przejazdów, które zapewniły startera Nestora Curtisa i natychmiastową poduszkę. Pojedynczo w trzeciej rundzie, uderzył w piątej, a następnie pojedynczo w siódmej i dziewiątej rundzie – ostatnia, uderzając dwukrotnie w środek pola.

„Jest niesamowitą częścią tego zespołu” – powiedział Curtis. „Zna swoją rolę, akceptuje to wszystko i uwielbia tu być. Niezależnie od tego, jakie to będzie zadanie, myślę, że poradzi sobie doskonale.”

Curtis pływał w pięciu rundach, prowadząc Seattle do dwóch biegów i pięciu strajków na 101 boiskach.

„Myślałem, że to było bardzo dobre” – powiedział Curtis. „Kontrolowałem obie strony planszy i stawałem się coraz lepszy w znajdowaniu górnej części obszaru bardziej konsekwentnie”.

W siódmej rundzie Judge dodał do swojej rosnącej historii sukcesów w Emerald City, strzelając solo w lewe środkowe pole od Darrena McCaughana. Sędzia zaliczył 10 home runów w 15 meczach w karierze w T-Mobile Park, trafiając 375 z 19 RBI od początku sezonu 2017.

„To naprawdę dobra obsada” – powiedział Boone. „Przychodząc tutaj i machając kijem tak, jak mieliśmy kilka pierwszych nocy, to naprawdę rodzaj przeniesienia ze sposobu, w jaki kołysaliśmy się przez ostatnie kilka tygodni”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *