Bob Melvin rozumie frustrację Blake’a Snella związaną z rehabilitacją Giants – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SAN FRANCISCO – Sfrustrowany niezdolnością do zachowania zdrowia podczas pierwszego sezonu w Giants, miotacz Blake Snell rozpocznie co najmniej jeszcze jedną rehabilitację, zanim spadnie z listy kontuzjowanych.

Menedżer Giants Bob Melvin powiedział, że rozmawiał ze Snellem przed poniedziałkowym meczem z Chicago Cubs w Oracle Park i że zdobywca nagrody NL Cy Young Award czuje się dobrze po niedzielnej krótkiej rehabilitacji z Triple-A Sacramento.

„Jutro dorzuci piłkę do Bullpen, a w piątek dorzuci ją do (Las) Vegas” – powiedział Melvin.

Snell podpisał pod koniec sezonu dwuletni kontrakt z San Francisco za 62 miliony dolarów, aby pomóc ustabilizować rotację Giants i stworzyć solidny cios 1-2 z rezerwowym Loganem Webbem.

Zamiast tego pierwszy sezon 31-letniego leworęcznego w drużynie Pomarańczowo-Czarnych był pełen frustracji. Snell dwukrotnie był na IL z powodu kontuzji pachwiny i opuścił więcej czasu, gdy znajdował się na liście ojców.

W niedzielę dla Sacramento rzucił 51 narzutów w ciągu dwóch i pół rund, przeszedł trzy rzuty, pozwalając na dwa biegi.

Później Snell wyraził swoją frustrację i zasugerował, że Giganci mogą go spieszyć z powrotem.

„Nie czułam się jeszcze sobą” – stwierdziła Snell, według Shainy Rubin z „San Francisco Chronicle”. „To po prostu: «Potrzebujemy cię». Potrzebujemy cię. To nie jest tak, że „naprawimy to” i muszę sobie z tym poradzić.

„Chcę być zdrowa i w 100 procentach zdrowa, a tego nie robiłam. Po prostu walczyłam o szybki powrót do zdrowia. Takie jest moje zdanie. Jestem tym sfrustrowana. I nie dostajesz produktu, który powinienem być, a to bardzo frustrujące.” „Chcę tam wyjść, dominować i grać tak, jak gram, ale co ważniejsze, chcę tam być”.

Melvin powiedział, że rozumie uczucia Snella.

„Jest tak samo sfrustrowany jak wszyscy inni” – powiedział Melvin. „Wyszedł na boisko kilka razy, kilka razy doznał kontuzji i jeszcze nie czuje się w pełni zestrojony. Z pewnością nie pozwolimy mu grać, jeśli nie będzie w dobrej formie fizycznej. Zobaczymy, jak wszystko się ułoży w piątek. „

READ  Liverpool - Leicester City: Premier League - Na żywo | Premier League

Rotacja Giants zmienia się przez cały sezon ze względu na kontuzje. Nowicjusz leworęczny Raymond Burgos został wezwany w poniedziałek z Sacramento do pomocy.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *