Jackpot Mega Millions szacowany na 1,13 miliarda dolarów ma zwycięski los w New Jersey

Zwycięski los został sprzedany we wtorek wieczorem w New Jersey za szacowaną kwotę jackpotu Mega Millions wynoszącą 1,13 miliarda dolarów – podali urzędnicy gry. To piąta co do wielkości pula złota, jaką kiedykolwiek wygrali gracze Mega Millions, i po raz pierwszy w tym roku na losie padły wszystkie liczby potrzebne do wygrania dużej nagrody.

Mega Millions nie istnieje od ponad trzech miesięcy Bez zwycięzcy jackpotaDwa bilety w Kalifornii z 31 rysunkami od czasu wykonania sztuczki 8 grudnia.

Wtorkowe zwycięskie liczby to 7, 11, 22, 29, 38 i Mega Ball 4.

Szacowany jackpot jest ósmym co do wielkości w historii loterii w USA. Największy w historii jackpot Mega Millions, wynoszący 1,602 miliarda dolarów, został wygrany 8 sierpnia ubiegłego roku. Sprzedawany na Florydzie. Największa nagroda w historii loterii w USAPula Powerball o wartości 2,04 miliarda dolarów wygrana w lutym 2023 roku w Kalifornii.

Zwycięzcy jackpota mogą otrzymać kwotę ryczałtową w gotówce lub otrzymać wygraną w rocznych ratach przez 30 lat. Pełny jackpot otrzymają tylko zwycięzcy, którzy wybiorą opcję roczną. Łączna suma we wtorkowym losowaniu wyniosła 537,5 miliona dolarów przed opodatkowaniem.

Losowania Mega Millions odbywają się we wtorkowe i piątkowe wieczory, natomiast losowania Powerball odbywają się w poniedziałkowe, środowe i sobotnie wieczory. We wtorkowy wieczór jackpot w Powerball wynosił 865 milionów dolarów.

Gracze muszą dopasować pięć białych kulek i żółtą mega kulę, aby zgarnąć jackpot Mega Millions. Za dopasowanie niektórych, ale nie wszystkich wylosowanych liczb, dostępne są małe nagrody, do 2 dolarów. Szansa na wygranie nagrody Mega Millions wynosi 1 do 24, ale szansa na trafienie jackpota wynosi tylko 1 do 302 575 350.

Bilety Mega Millions sprzedawane są w 45 stanach, Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Standardowy bilet kosztuje 2 USD, ale w ramach dodatkowych opłat można dodać bonusy, aby zwiększyć wypłatę nagród innych niż jackpot.

READ  How to See Knives (i jego kontynuacja, Szklana cebula)

Następne losowanie Mega Millions będzie obejmować jackpot o wartości 20 milionów dolarów – punkt początkowy serii jackpotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *