Jackpot w Mega Millions wzrasta do 820 milionów dolarów z możliwością wypłaty gotówki w wysokości 422 milionów dolarów

ulica. Lewis (AP) — Mega Millions podniosło stawkę o kolejne 100 milionów dolarów.

Brak zwycięzcy jackpota w ostatnim losowaniu piątkowej loterii spowodował, że jackpot wzrósł do około 820 milionów dolarów.

Liczby wylosowane w późny piątek to: 29, 40, 47, 50, 57 i Mega Ball 25 Gold. Żadne bilety nie zostały sprzedane, osiągając wszystkie te liczby za główną nagrodę w wysokości 720 milionów dolarów.

Szacowane 820 milionów dolarów w następnym losowaniu we wtorek wieczorem zostanie rozdzielone tylko dla zwycięzcy, który wybierze roczne stypendium wypłacane przez 29 lat. Prawie wszyscy zdobywcy głównych nagród decydują się na wypłatę gotówki, którą we wtorek oszacowano na 422 miliony dolarów.

Mega Millions poinformowało w oświadczeniu z wczesnej soboty, że potencjalny jackpot jest piątym co do wielkości w historii gry.

Pomimo dużego prawdopodobieństwa gry wynoszącego 1 do 302,6 miliona, gracze kupują losy w miarę wzrostu wielkości jackpota.

Ostatni raz gracz Mega Millions wygrał pierwszą nagrodę 18 kwietnia.

Piątkowe losowanie zaowocowało ośmioma biletami pasującymi do pięciu białych kul, co dało nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów. Mega Millions poinformowało, że dwie partie zostały sprzedane na Florydzie, New Jersey i Północnej Karolinie, jedna w Kalifornii i jedna w Michigan.

READ  Wycofanie autopilota w przypadku 2 milionów pojazdów Tesli jest obecnie przedmiotem kontroli federalnej

Jackpot Powerball również zbliżał się do rekordowego poziomu, zanim mały sklepik w centrum Los Angeles wyprzedał zwycięski los na środowe losowanie, po szacunkowej wartości. 1,08 miliarda dolarów.

Mega Millions jest Grał w 45 krajachWaszyngton, DC i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *