Jak Gran Turismo zmieniło gry wyścigowe na zawsze

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Jak Gran Turismo przekroczyło granice PlayStation i zrewolucjonizowało gry wyścigowe

Trudno przecenić wpływ oryginalnego tekstu Gran Turismo Miało to miejsce po światowej premierze w 1998 roku. Sony było tego świadome, jak widać z tego wystawnego twierdzenia marketingowego, które widzisz powyżej, z reklamy drukowanej w okresie poprzedzającym premierę gry, tak – faktycznie okazało się, że jest wszystkie ważne.

nowo odlewnia cyfrowa John Lineman bada przeszłość serialu z Dwie części retrospektywa Skoncentruj się na wpisach na PlayStation i PlayStation 2 dla serii. Wyjaśnia, od momentu powstania studia Polyphony Digital do premiery gry i później, w jaki sposób zespół był zaangażowany w zwiększanie możliwości oryginalnego PlayStation, sprzętu, który byłby uważany za dość prymitywny według dzisiejszych standardów. Osiągnęli jakość symulacji jazdy, która nie była możliwa pod koniec lat 90. XX wieku.

To dwuczęściowe szczegółowe badanie YouTube jest połączeniem Dwie godziny Poznaj stworzone gry Gran Turismo Nazwisko, a także szereg tytułów, w których próbowano wykorzystać odsetki – np. Sega GT 2002 A Forza Motorsport. Jeśli masz obsesję na punkcie tych rzeczy, musisz to obejrzeć. Kończy się również porównaniem Nordschleife na torze Nürburgring, który został odtworzony w czterech różnych tytułach – co jest szczególnie ciekawą częścią, ponieważ Forza Zielone Piekło wcale nie jest zielone, a słynna arena jest pokazana w Entuzjazm: profesjonalne wyścigi Bardzo nieprzyjemne, jeśli cierpisz na depresję sezonową.

Oglądaj je i wspominaj tamte czasy mikrotransakcje A Aktualizacje przełomowe.

READ  Sześć dziwnych, ale prawdziwych faktów na temat HomePod 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *