Jak obejrzeć najnowszy występ Madonny w Rio w Internecie

Madonna okaże swoje uznanie fanom darmowym koncertem, który odbędzie się w sobotę 4 maja na plaży Copacabana w Rio de Janeiro, co będzie ostatnim przystankiem jej świątecznej trasy koncertowej.

Jest opisywany jako „największy parkiet taneczny na świecie”. Imponujący występ w Rio Gościem specjalnym będzie Bob the Drag Queen (aka Caldwell Tidicue). według Oświadczenie na stronie internetowej piosenkarzaTen niesamowity koncert będzie „bezpłatny w ramach podziękowania dla jej fanów za świętowanie ponad czterdziestu lat jej muzyki w trakcie epickiej, globalnej trasy koncertowej”.

W skrócie: Jak obejrzeć w Internecie świąteczne tournée Madonny po Rio

  • Kiedy Sobota, 4 maja o 17:45 PT/20:45 ET (21:45 lokalnego czasu brazylijskiego)
  • kanał Globo TV (Brazylia)
  • Streamuj online DirecTV, Sling (wymagany dodatek)
  • Więcej sposobów oglądania online Globoplay (dostępny w sklepie Android Appstore na Amazon i Apple App Store)

Bezpłatny koncert Madonny w Rio będzie transmitowany wyłącznie lokalnie w Brazylii, w tym w brazylijskim serwisie transmisji strumieniowej wideo na żądanie Globoplay. Fani spoza Brazylii mogą transmitować wielkie wydarzenie na żywo w Internecie za pośrednictwem kablowej usługi transmisji strumieniowej TV Globo lub wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat oglądania Madonny świętować Pokaż w Rio online w USA, w tym bezpłatnie.

Jak obejrzeć koncert Madonna Celebration w Rio: data, godzina i kanał

Ostatni przystanek świątecznej trasy Madonny odbędzie się w sobotę 4 maja na plaży Copacabana w Rio de Janeiro. Zostanie wyemitowany na brazylijskim kanale TV Globo o 21:45 czasu lokalnego w Rio.

Streamuj występ Madonny w Rio: jak oglądać w USA

Jeśli chcesz obejrzeć koncert Madonny w Rio poza Brazylią, możesz włączyć TV Globo o 17:45 PT/20:45 ET w USA. Możesz przesyłać strumieniowo TV Globo w dowolnej usłudze transmisji strumieniowej telewizji na żywo, która oferuje brazylijski kanał. W tym DirecTV i Sling.

Czy masz już konto Globoplay? Istnieje sposób na uzyskanie dostępu do usług spoza Brazylii.

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat oglądania TV Globo i innych brazylijskich kanałów w USA.

Jak obejrzeć najnowszy występ Madonny w Rio w Internecie

DirectTV

Wybór redaktorów

Możesz oglądać koncert Madonny w Rio w DirecTV po dodaniu programów brazylijskich (w tym TV Globo) do swojego planu satelitarnego lub internetowego. Nowi abonenci mogą bezpłatnie przesyłać strumieniowo w ramach pięciodniowego okresu próbnego DirecTV.

W przypadku abonentów telewizji satelitarnej możesz dodać programy międzynarodowe do pakietu Basic lub Preferred Choice (27,99–59,99 USD miesięcznie plus podatek). Dodatek brazylijski Live kosztuje 29,99 USD miesięcznie i obejmuje TV Globo. Można też kupić samodzielny dodatek TV Globo za 19,99 USD miesięcznie.

W przypadku abonentów DirecTV online możesz dodać programy brazylijskie za jedyne 30 USD miesięcznie oprócz istniejącego pakietu telewizji kablowej. Dowiedz się więcej tutaj.

Przez ograniczony czas uprawnieni subskrybenci mogą zaoszczędzić do 240 USD; Dowiedz się więcej tutaj.

Jak obejrzeć najnowszy występ Madonny w Rio w Internecie

temblak

Pakiety w sprzedaży zaczynają się od 22,50 USD miesięcznie

Oglądaj świętowanie Madonny w Rio w telewizji Globo z Sling, która oferuje bezpłatny trzydniowy okres próbny po dodaniu wybranych planów brazylijskiego pakietu TV (standardowa cena 13,99 USD i więcej miesięcznie) do pakietu transmisji strumieniowej.

Nowi subskrybenci oszczędzają połowę pierwszego miesiąca korzystania z Sling, dzięki czemu możesz oglądać występy Madonny w Brazylii już od 20 USD za abonament Orange (stawka 40 USD miesięcznie), który obejmuje CNN, HGTV, ID, A&E, ESPN, Disney Channel i inne sieci. Inne pakiety obejmują Blue Tier (22,50 USD za pierwszy miesiąc, rejestracja 45 USD miesięcznie) oraz łączony pakiet Orange & Blue (rejestracja 60 USD miesięcznie), który obejmuje ekskluzywne kanały informacyjne i rozrywkowe, takie jak ABC, NBC, Fox, E! Oraz FS1, FX i inne.

Jak obejrzeć najnowszy występ Madonny w Rio w Internecie

Jeśli masz już usługę przesyłania strumieniowego wideo na żądanie Globoplay w Brazylii, możesz skorzystać z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), aby uzyskać dostęp do swojego konta w przypadku planów w USA, których ceny zaczynają się od 12,95 USD miesięcznie lub 8,32 USD miesięcznie przy rozliczeniu rocznym; Dowiedz się więcej tutaj.

READ  Nieobecność Hody Kotb w „Al-Youm”: Gdzie jest prezenter programu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *