Jak zakończy się umowa Elona Muska na Twitterze: Clay Travis, założyciel Outkick

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Założyciel Outkick, Clay Travis, przewiduje, jak w piątek rozegra się umowa miliardera Elona Muska na zakup Twittera ”Jesse Waters prime time”.

Clay Travis: Co się wydarzy – widzę teraz, że cena akcji spadła o około 2 dolary w handlu po godzinach pracy, co wskazuje na to, co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobnym wynikiem. Czym jest Elon Musk I Twittera Jeśli przewiduję cenę zakupu – mniej niż 44 miliardy dolarów, czeka nas długa batalia prawna, zanim dojdziemy do porozumienia. Musk mógłby argumentować, że otrzymuje jakąś formę rekompensaty za to, co uważa za błędne przedstawienie numerów użytkowników na stronie Twittera.

Elon Musk, użytkownicy Twittera wyśmiewają Bidena za przeczytanie „zakończenia cytatu” z telepromptera podczas wystąpienia na żywo

Twitter może zyskać jeszcze większą wartość, jeśli Musk całkowicie odejdzie, a ich akcje wrócą na otwarty rynek. Wypada w latach 20. – prawie połowa Co Elon Musk Gotowy do zakupu. Tak więc, biorąc pod uwagę sposób, w jaki rynek akcji zareaguje tutaj w godzinach następujących po tych wiadomościach, myślę, że będzie jakieś wynegocjowane porozumienie.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Sprawdź pełny wywiad poniżej:

READ  Prezydent Tajwanu Tsai i przewodniczący McCarthy wyrazili demokratyczną jedność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *