Jaka jest fabuła logo NFL Super Bowl? – NBC Chicago

Ludzie w całym kraju uważają, że gra w Las Vegas jest sfałszowana i nie mówimy tu o automatach ani kartach.

Popularny spisek zakłada, że ​​logo Super Bowl w ostatnich latach przewidywało, które drużyny wezmą udział w konkursie.

Po Naszyjnik z logo Super Bowl w formie foremek do ciastekliga NFL przywróciła kolorystykę projektu na sezon 2021 dzięki Super Bowl LVI. Logo przedstawia ciepłe kolory czerwieni, pomarańczy i żółci na potrzeby meczu rozgrywanego na stadionie SoFi w Inglewood w Kalifornii. Gracz ma na sobie żółte spodnie z rodzinnego miasta. Rams z Los Angeles Następnie o tytuł pokonał Cincinnati Bengals w barwach pomarańczowych i czarnych.

W następnym roku liga NFL wprowadziła kolorowe logo z motywem pustynnym dla Super Bowl LVII w Glendale w Arizonie. Orły Filadelfii Zielony był jednym z kolorów logo, a drużyna Chiefs ostatecznie pokonała drużynę Eagles i zdobyła swój drugi tytuł Super Bowl w ciągu czterech sezonów.

Dzień po tym, jak Chiefs zdobyli trofeum Lombardi, drużyna N.F.L Ujawniono logo Super Bowl LVIII. Cały projekt jest realizowany w Las Vegas, które 11 lutego 2024 roku po raz pierwszy w swojej historii będzie gospodarzem gry.

Fioletowo-czerwone logo podkreśla jasne światła miasta i barwy dwóch najlepszych drużyn sezonu zasadniczego 2023.

Fabuła logo

Baltimore Ravens i 49ers z San Francisco Równie dobrze mogliby zmierzyć się na stadionie Allegiant w przyszłym miesiącu. Zespoły zajęły pierwsze miejsca w swoich konferencjach i w niedzielę powrócą do domu podczas meczów o mistrzostwo konferencji.

powinien dla Wrony pokonały Chiefs I 49ers pokonali Detroit Lionsbędzie nie tylko rewanżem Super Bowl XLVII, ale także trzecim rokiem z rzędu, gdy barwy drużyn Super Bowl będą obecne w logo Super Bowl.

Dwa to przypadek, trzy to wzór. Jeśli faworyci niedzielnych rozgrywek o mistrzostwo konferencji zajmą się sprawami na swoich macierzystych stadionach, intryga nabierze jeszcze większego tempa.

READ  Colorado Avalanche top de Man Cal McCar powstrzymał jeden mecz za uderzenie go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *