Jaka jest fabuła logo NFL Super Bowl? – NBC Chicago

Ludzie w całym kraju uważają, że gra w Las Vegas jest sfałszowana i nie mówimy tu o automatach ani kartach.

Popularny spisek zakłada, że ​​logo Super Bowl w ostatnich latach przewidywało, które drużyny wezmą udział w konkursie.

Po Naszyjnik z logo Super Bowl w formie foremek do ciastekliga NFL przywróciła kolorystykę projektu na sezon 2021 dzięki Super Bowl LVI. Logo przedstawia ciepłe kolory czerwieni, pomarańczy i żółci na potrzeby meczu rozgrywanego na stadionie SoFi w Inglewood w Kalifornii. Gracz ma na sobie żółte spodnie z rodzinnego miasta. Rams z Los Angeles Następnie o tytuł pokonał Cincinnati Bengals w barwach pomarańczowych i czarnych.

W następnym roku liga NFL wprowadziła kolorowe logo z motywem pustynnym dla Super Bowl LVII w Glendale w Arizonie. Orły Filadelfii Zielony był jednym z kolorów logo, a drużyna Chiefs ostatecznie pokonała drużynę Eagles i zdobyła swój drugi tytuł Super Bowl w ciągu czterech sezonów.

Dzień po tym, jak Chiefs zdobyli trofeum Lombardi, drużyna N.F.L Ujawniono logo Super Bowl LVIII. Cały projekt jest realizowany w Las Vegas, które 11 lutego 2024 roku po raz pierwszy w swojej historii będzie gospodarzem gry.

Fioletowo-czerwone logo podkreśla jasne światła miasta i barwy dwóch najlepszych drużyn sezonu zasadniczego 2023.

Fabuła logo

Baltimore Ravens i 49ers z San Francisco Równie dobrze mogliby zmierzyć się na stadionie Allegiant w przyszłym miesiącu. Zespoły zajęły pierwsze miejsca w swoich konferencjach i w niedzielę powrócą do domu podczas meczów o mistrzostwo konferencji.

powinien dla Wrony pokonały Chiefs I 49ers pokonali Detroit Lionsbędzie nie tylko rewanżem Super Bowl XLVII, ale także trzecim rokiem z rzędu, gdy barwy drużyn Super Bowl będą obecne w logo Super Bowl.

Dwa to przypadek, trzy to wzór. Jeśli faworyci niedzielnych rozgrywek o mistrzostwo konferencji zajmą się sprawami na swoich macierzystych stadionach, intryga nabierze jeszcze większego tempa.

READ  Saquon Barkley rozwiązał 3-letni kontrakt z Eagles - NBC Sports Philadelphia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *