Microsoft Teams ułatwia kontrolowanie kamery internetowej i dźwięku podczas spotkań

Firma Microsoft w końcu udostępnia użytkownikom aplikacji Teams łatwiejszy sposób kontrolowania funkcji audio i wideo podczas spotkań. Gigant oprogramowania Rozpoczął się test Łatwo dostępne narzędzia do przełączania kamer, źródeł dźwięku, wyjść głośnikowych i nie tylko. Te nowe funkcje są częścią aktualizacji dostępnej dzisiaj dla Microsoft Teams Public Preview.

W aktualnej wersji aplikacji Teams musisz przeglądać wiele warstw ustawień, aby przełączyć używaną kamerę, dostosować tło lub przejść z wbudowanego głośnika na głośnik przewodowy. Nowe funkcje umożliwiają użytkownikom aplikacji Teams dostęp do strzałki w dół obok przycisku kamery lub mikrofonu na pasku narzędzi spotkania, która obejmuje uproszczone opcje audio i wideo.

Koniec z przeglądaniem ustawień w celu szybkiej zmiany kamery internetowej.
Obraz: Microsoft

Jeśli chcesz przełączyć się z wbudowanej kamery laptopa na przewodową kamerę internetową, możesz to szybko zrobić w nowym menu lub zmienić używany mikrofon lub zestaw słuchawkowy/głośnik. Istnieją również opcje umożliwiające włączenie tłumienia szumów, dźwięku przestrzennego i wirtualnego tła. Ustawienia te znajdują się zwykle na pasku bocznym, do którego można uzyskać dostęp, wyszukując je w menu Ustawienia.

Użytkownicy systemów Windows i macOS mogą już dziś przetestować te nowe zmiany w ramach nowego klienta Teams i programu Public Preview. Funkcje te powinny zostać udostępnione wszystkim użytkownikom aplikacji Teams w nadchodzących miesiącach.

READ  Evernote zwolnił większość swoich pracowników w USA i przeniesie większość operacji do Europy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *