Nintendo rozszerza bibliotekę Switch Online N64 o kolejną grę w przyszłym tygodniu

Nintendo ogłosiło, że w przyszłym tygodniu doda oryginalny Pokémon Stadium do swojej usługi Switch N64 12 kwietnia.

Ten tytuł bitewny na arenie został wydany po raz pierwszy w 2000 roku i zawiera „151 oryginalnych Pokemonów” z gry Pokemon czerwona wersjaI Wersja Pokemon Blue I Żółta wersja Pokemona Gry. Zawiera wybór trybów dla jednego i wielu graczy, w tym minigry. Nintendo potwierdziło również, co następuje:

Pamiętaj, że w tej wersji nie możesz przenosić Pokémonów z gier Game Boy™.

Oto kilka informacji na temat tego klasyka z oficjalnego PR Nintendo:

„W Stadion PokemonówWalcz samotnie z wybraną drużyną sześciu Pokémonów w czterech turniejach w trybie Stadium lub zagraj przeciwko elitarnym trenerom Kanto w Zamku Lidera Sali. Zwycięstwo w jednym z tych trybów zapewni twojej drużynie mistrzowskiej miejsce w Pałacu Zwycięstwa, ale ukończenie obu trybów odblokuje ostatnią bitwę, w której zmierzysz się nawet z ostatecznym bossem.

Szukasz zabawy dla wielu graczy? Rywalizuj w niezobowiązujących bitwach ze znajomymi w trybie Free Battle dla 1-4 graczy lub świętuj dzięki zestawowi dziewięciu minigier w Kids Club. Można to nazwać Kids’ Club, ale nawet doświadczeni trenerzy mogą się rozgrzać. W Sushi-Go-Round Kitchen lub po osiągnięciu nowych wyżyn w Magikarp’s Splash!

READ  2022 MacBook Air – wiadomości, funkcje, specyfikacje i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *