Jaki poziom powinieneś mieć w Shadow Of The Erdtree?

Pierścień Al-Din Jest znany z wymagającej walki i niebezpiecznej eksploracji, więc można się tego spodziewać Cień Erdtree Ekspansja może być bardzo trudnym doświadczeniem. Mając przed sobą dziesiątki godzin nowych eksploracji i bitew, musisz upewnić się, że jesteś dobrze przygotowany na wszystkie horrory, które na ciebie czekają. W związku z tym możesz zadawać sobie pytanie, na jakim poziomie powinieneś być przed rozpoczęciem Cień Erdtree.

Bezpieczny poziom początkowy dla Cień Erdtree

Cień Erdtree Na równi z Pierścień Al-DinObszary końcowe, do których dostęp będzie wymagał Radzenie sobie z trudnym bossem na końcu gry. Z tego powodu musisz upewnić się, że osiągnąłeś maksymalny poziom swojej ulubionej broni, znalazłeś wszystkie złote nasiona do ulepszenia swoich kolb i osiągnąłeś rozsądny poziom postaci, aby poradzić sobie z nową zawartością.

Podobnie jak inne obszary końcowe w Pierścień Al-DinBędziesz na to w pełni przygotowany Cień Erdtree Jeśli jednak osiągnąłeś co najmniej poziom 120, zalecamy przejście na poziom 150 lub wyższy, aby zapewnić sobie najlepszą możliwą pozycję do stawienia czoła wszystkim nowym niebezpieczeństwom, jakie oferuje DLC.

Bohater Elden Ring stoi przed Kokonem, który służy jako portal do Krainy Cieni.

Zrzut ekranu: Z oprogramowania/Kotaku

Posiadanie co najmniej 120 poziomu sprawi, że będziesz mógł przynajmniej zwiększyć swoją aktywność i statystyki głównego ataku, co zapewni ci dobrą pozycję, jeśli chodzi o radzenie sobie z wrogami i bossami, z którymi będzie wielka walka. Jest jednak więcej informacji na temat twojej podróży przez Krainy Cieni…

Jest tego więcej Cień Erdtree poziomów

Chociaż poziomy niewątpliwie pomogą ci przygotować się na Shadow of the Erdtree, nie są one jedyną rzeczą, która będzie odgrywać rolę w trudności twojej przygody. To nowe DLC ma własną funkcję poziomowania poprzez fragmenty Scadutree, które można połączyć w Site of Grace, aby zwiększyć zadawane obrażenia i zmniejszyć otrzymywane obrażenia.

Można je znaleźć w całej Krainie Cieni i będą istotnym elementem zmniejszającym poziom trudności Twojej podróży przez ten niebezpieczny świat. Pamiętaj jednak, że możesz całkowicie pominąć tę opcję, jeśli chcesz zachować wysoki poziom trudności. Wybór należy do ciebie, zdeformowana osobo.

Jak szybko zdobyć poziom przed wejściem do Krainy Cieni

jeśli przybyłeś Pierścień Al-DinZakończ grę i spróbuj trochę awansować, zanim zaczniesz grać Cień Erdtreemamy dla Ciebie naprawdę dobre miejsce: lokalizację Palace Approach Ledge-Road of Grace w Pałacu Mohgwyn.

Zrzut ekranu: Z oprogramowania/Kotaku

Kiedy skręcisz w stronę Palace Approach Ledge-Road Site of Grace, idź do przodu i spójrz w lewo w dół zbocza. Tutaj zobaczysz dużą liczbę Albinorexów, których możesz się pozbyć. Większość tych maluchów jest bierna, dopóki ich nie zaatakujesz, co oznacza, że ​​masz mnóstwo opcji, aby je pokonać, jeśli uznasz to za stosowne.

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie zaklęcia obszarowego, aby bardzo szybko zniszczyć je wszystkie, a następnie szybko wrócić do Miejsca Łaski, aby odpocząć i powtórzyć proces. Dzięki temu w każdej rundzie zdobędziesz tysiące runów, co sprawi, że będzie to jedno z najlepszych miejsc do hodowli run w całej grze.

Zakapturzony bohater Elden Ring stoi w trawiastym, skalistym otoczeniu, a za nim stoi kilka albinaurów.

Zrzut ekranu: Z oprogramowania/Kotaku

Co więcej, jeśli posiadasz Talizman Złotego Skarabeusza (znaleziony w Opuszczonej Jaskini w Kayled), pamiętaj, aby go również wyposażyć, aby zwiększyć ilość run otrzymywanych za każdym razem, gdy używana jest ta metoda uprawy. W końcu wydajność jest najważniejsza!

Zanim rozpoczniesz grę Shadow of the Erdtree, możesz zdobywać kolejne poziomy, ile chcesz. Nie ma złej odpowiedzi. Pamiętaj tylko, że nie możesz obniżyć poziomu swojej postaci, więc jeśli myślisz, że będziesz czegokolwiek żałować, zalecamy zatrzymanie się pomiędzy poziomami 120-150, aby upewnić się, że jesteś gotowy na Shadowlands bez zdobywania poziomów.

Znajdź więcej Pierścień Al-Din Inne wskazówki i relacje od nas Tutaj.

READ  Twórca Dead Cells prezentuje rozgrywkę z kolejnej gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *