Jared Padalecki: Nadprzyrodzona gwiazda zamieszana w wypadek samochodowy

jaW ciągu ostatnich kilku godzin zostało to zgłoszone Jared Tristan Padalecki, Słynny aktor serialu Supernatural, miałem wypadek drogowy, Coś się też stało z pojazdem, którym podróżował.

Chociaż nie ma oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, W sieciach społecznościowych krąży wersja, w której wyjaśniono, że Padalecki nie prowadził samochodu.

Tajemnica otaczająca aktora

39-letni aktor z Teksasu zdobył miłość tysięcy fanów, którzy towarzyszyli mu przez ponad dwie dekady kariery zarówno w filmie, jak i telewizji.

Jared jest żonaty z aktorką Genevieve Cortez, Poznał go w 2008 roku podczas kręcenia czwartego sezonu Supernatural, projektu, który doprowadził go do sławy.

Para ma troje dzieci którym nieustannie chwali się swoim wyznawcom, Ale nie wiadomo też, czy w chwili wypadku podróżowali z nim.

Samochód był w bardzo złym stanie

Jensen Ackles, partner Padalecki w Supernatural, jest tym, który napisał pierwsze komentarze na temat incydentu, ale nie podał dalszych szczegółów.

Według fanpage Jareda, jego przyjaciel Ackles był zszokowany stanem samochodu i skomentował, że nie może uwierzyć, jak daleko zaszedł Padalecki.

Jeden z tweetów brzmiał: „Jensen zobaczył samochód i powiedział, że ma szczęście, że żyje”.

Inna wersja wskazuje, że aktor wraca do zdrowia w domu, ponieważ jego obrażenia nie wykraczają poza kilka zadrapań.

W 2007, Padalecki został zdiagnozowany jako poważne zaburzenie depresyjne A w 2015 roku ten sam aktor rozpoczął kampanię zatytułowaną Zawsze walcz, aby zebrać pieniądze, które mogłyby wesprzeć Fundację Pisać miłość na jej ramionach, która stara się pomagać ludziom cierpiącym na depresję, lęki i myśli samobójcze.

READ  „Vegas” i „So Help Me Todd” zostały anulowane przez CBS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *