Jastrzębie kontra Zdobywa Szerszenia, na wynos: Atlanta awansuje, by zmierzyć się z Clevelandem zajmującym 8. miejsce po dominującym zwycięstwie.

Po zdominowaniu Charlotte Hornets na 132-103 w środowy wieczór na arenie State Farm, Atlanta Hawks są o krok bliżej do zapewnienia sobie miejsca w play-offach NBA 2022. Hawks prowadzili w zasadzie przez cały wieczór, zanim otworzyli grę w trzeciej kwarcie i stworzyli deficyt, z którym Hornets nie mogli sobie poradzić.

Trey Young prowadził atak Jastrzębi z 24 punktami i 11 asystami, a Atlanta wnosiła się coraz bardziej w dół ich listy, z sześcioma graczami, którzy osiągnęli dwucyfrową liczbę punktów w zwycięstwie. Lamello zakończył grę w drużynie z 24 punktami dla Paula Hornetsa, ale nieefektywnie potrzebował 25 prób strzałów, aby się tam dostać.

Zobaczmy teraz, która drużyna może wyjść w piątek wieczorem, gdzie Hawks i Cavaliers spotkają się, aby uzyskać prawo do zmierzenia się z Miami Heat. Oto trzy duże dania na wynos z dzisiejszego meczu.

1. Trey Young Security-Proof

Trey Young strzelił 13 za 3 z boiska w pierwszej połowie. To przedstawienie, którego nie można zrozumieć przez wynik pudełkowy. Pomimo nieudanych strzałów Younga Hawks nadal zdobywali punkty. Strzelili 60 goli w pierwszej połowie ze względu na dodatkowe skupienie na Charlotte Young. Zajęli go pół boiska i pokazali go na ekranie, ale ponieważ Young był bardzo potężnym podającym i mógł strzelać zza linii, wszystkie te taktyki otworzyły przed jego kolegami z drużyny wiele. Otrzymali połowę gwiazdy.

Więc Hornets nieco ułatwiły drugie i zastąpiły więcej ekranów. Młoda Pieczona Biedna Dorosła Charlotte rzuciła go na ziemię, by go wytropić, tym razem bijąc go, jakby uderzał w przechodnia. Hawks zdobyli w meczu 132 punkty i pokonali minuty Younga o 27 punktów.

To jest poziom, na którym Young jeździ w wielkich grach. Knicks, Bucks i Sixers widzieli to w zeszłorocznych play-offach. Nie ma obrony, którą możesz się przed nim zastosować i nie doprowadzi to do ciągłego popełniania dobrych przestępstw przez sokoły. Upuść go, uderzy cię z zawisu po zawisie. Zejdź w dół, pójdzie nad logo 3s. Graj bardzo agresywnie, będzie rozkwitał rzutami wolnymi. Nawet Filadelfia z Benem Simmonsem i Mattisem Thibaultem nie mogła go powstrzymać, mimo że rzucił się do regularnej obrony.

READ  Autocenzura olimpijczyków nie skończy się po powrocie z Chin: eksperci ds. praw człowieka

To najwyższa ofensywa playoffów, jaką kiedykolwiek zarezerwowano dla najlepszych twórców rzutów w koszykówce. W danym momencie zazwyczaj tylko trzech lub czterech graczy w koszykówce będzie w ten sposób odpornych na defensywę. LeBron James i James Horton są tam od wielu lat. Stephen Curry może nadal być. Luca Tonsic i Trey Young osiągnęli już ten poziom i powinni tam być przez jakiś czas. Jeśli Hawks są w stanie zapewnić Youngowi odpowiednich zawodników, nie ma powodu, dla którego nie mieliby tego strzelić w nadchodzących latach.

2. LaMelo LaBusts

Rok temu Lamelo Paul strzelił 4-off-14 do pacy w przegranej play-off. Dziś wieczorem wygrał 7 na 25 w przegranej play-off z Hawks. To jest model z dwiema grami. Nie ma to szczególnego sensu w planie wielkich rzeczy, a gdy Szerszenie posuwają się do przodu i znajdują wokół siebie listę, dostanie o wiele więcej wspaniałych gier, aby się wykazać. Wkrótce zdziwiłby się, że jest bardziej sprawny w wymianie walut. Okoliczności.

Ale to, co możemy powiedzieć bardziej zdecydowanie, to to, że nie można zaprzeczyć, że Young jest na piłce. Nie jest typem, który kontruje jakąkolwiek piłkę defensywną rzuconą przez przeciwnika. Jest gwiazdą, który w swoich dwóch sezonach NBA zdobył 16 pojedynczych cyfr. Najwyraźniej nie jest blisko swojej potęgi, ale nie jest samodzielnym twórcą, a większość zespołów lubi swoich gwiezdnych strażników punktowych. Jest graczem flow, zabójcą w okresie przejściowym, może działać w ramach przestępstwa, ale Young jeszcze nie wymyślił, jak to zrobić w taki sposób, jak to robi.

Nie ma powodu, by sądzić, że nie może. W końcu jest w swoim drugim sezonie i chociaż nie jest płynnym operatorem Big-and-roll Younga, podziela niesamowitą wizję i zasięg Younga. Są kawałki, ale podobnie jak jego brat jest losowym finiszerem i pośrednim operatorem, uwielbia poruszać piłką. To jest dobre w sezonie regularnym. Jeśli chce być graczem, który potrafi poprowadzić swoją drużynę w głębokim biegu, musi nad tym popracować w postsezonie.

3. Czy Szerszenie znajdą centrum?

W tym momencie wszyscy powinniśmy być zdenerwowani Jamesem Borego. Ten facet robił Roop Goldberking w ciągu lat w miarę przyzwoitego bezpieczeństwa z 6-7 centrami i niczym poza niezainteresowanymi strażnikami, i wreszcie to podejście działa w swoim przebiegu. Mason Plumlee i Montrezl Harrell były w tym roku mniej ośrodkami, ale przez całą kadencję Borrego Hornety nie zapewniły mu odpowiedniego ochraniacza obręczy.

Zabił ich również w tej grze przez większość sezonu. Hawks mieli łatwą potrójną penetrację przez większość pierwszej połowy i wykorzystali ją do wykopania piłki do strzelców. Podczas gdy Hornets zostali w domu w tych strzelankach w drugiej połowie, Hawks wykonali wszystkie pętle i wsady, jakie chcieli. Może temu zapobiec odpowiedni duży mężczyzna. Czas, aby Szerszenie wyszły i znalazły jednego.