Javier Baez został umieszczony na ławce w środku meczu Detroit Tigers po krytycznym błędzie w biegu

Detroit – Krótki stoper Detroit Tigers, Javier Baez, znalazł się na ławce rezerwowych w połowie czwartkowego meczu po popełnieniu krytycznego błędu na podstawowych liniach.

Baez rozpoczął czwartkowy mecz przeciwko Toronto Blue Jays, zdobywając zaledwie 100 (4 na 40) w sezonie, z czterema meczami solo, trzema spacerami i ośmioma trafieniami.

Menedżer AJ Hinch spadł z niego na szóste miejsce w wyjściowym składzie, a Baez wydawał się dobrze reagować, rozbijając piłkę od lewego ogrodzenia po pierwszym uderzeniu.

Ale Bayes nie wybiegł na siłę ze stanowiska pałkarza, najwyraźniej myśląc, że trafił home run. Nadal bezpiecznie dotarł do drugiej bazy, ale jest szansa, że ​​uda mu się ją potroić ze względu na sposób, w jaki piłka odbiła się od lewego obrońcy.

Nie to sprawiło, że Baez usiadł na ławce. Następny pałkarz, Akil Badu, uderzył w wolną linię do środka, która najwyraźniej miała zostać złapana. Baez zaczął biegać wokół trzeciej bazy, ale w inningu była tylko jedna.

Zapolowy Blue Jays, Dalton Varshaw, złapał piłkę i rzucił ją na drugą bazę, aby uzyskać podwójną grę na koniec.

Baez pozostał w grze do końca drugiej rundy, ale kiedy Tygrysy wyszły na boisko w dolnej części trzeciej, Nick Mattoon przesunął się na shortstop, a Jonathan Shoup wszedł do gry na trzeciej bazie.

Doświadczenie Baeza nie poszło dobrze dla Tygrysów, odkąd wręczyli mu sześcioletni kontrakt wart 140 milionów dolarów w ostatnim poza sezonem. Był uderzającym poniżej średniej i prowadził MLB w błędach w zeszłym sezonie, a także miał najgorszy start w 2023 roku.

Istnieje opcja gracza na ostatnie cztery lata umowy poza sezonem, więc Baez może zdecydować się na zostanie wolnym agentem, zamiast brać pozostałe 98 milionów dolarów, które Tygrysy są winne od 2024 do 2027 roku.

READ  The Rockies podpisują kontrakt z Chrisem Bryant

Copyright 2023 by WDIV ClickOnDetroit — Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *