Matt Chapman z Giants odpiera negatywną narrację dotyczącą San Francisco – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Po całej tej rozmowie o tym, że gracze MLB nie chcą grać w San Francisco, Giants z pewnością pozyskali odpowiednią część wolnych agentów wraz z rozpoczęciem wiosennych treningów.

Najnowszym z nowych nabytków jest trzecibazowy Matt Chapman, który podpisał kontrakt z Giants ogłoszony jako roczny kontrakt o wartości 18 milionów dolarów, chociaż 30-latek może zdecydować się na grę w San Francisco przez następne cztery miesiące. Pory roku.

Podczas swojej wstępnej konferencji prasowej w poniedziałek w Scottsdale w Arizonie Chapman powiedział dziennikarzom, że nie może zrozumieć, dlaczego nikt nie chciałby grać w San Francisco.

„Zdecydowałem się tu przyjechać” – powiedział Chapman. „Myślę, że każdy jest inny i każdy ma inne rzeczy, które są dla niego ważne, ale jestem z Kalifornii. Grałem w Bay Area. Dobrze się tu czuję. I ludzie mówią, co mówią, ale myślę, że na końcu dnia, kiedy spojrzysz na serię, oni chcą wygrać. Wygrali. Wcześniej. Wiedzą, jak to zrobić.

„Mają świetnych zawodników i świetnych trenerów. Nie widzę więc powodu, dla którego ludzie nie mieliby chcieć tu przyjechać, a wiem, że wiele osób kontaktowało się ze mną i mówiło, że chcą tu grać, i oni” tak mi powiedziałeś.” „Myślę więc, że gdyby to była narracja, wszystko by się zmieniło”.

Opinie na temat negatywnego stereotypu otaczającego San Francisco – sprawiedliwego czy nie – powróciły w grudniu, kiedy zaatakował były łapacz gigantów stwierdził Buster Posey To postrzeganie może mieć wpływ na wysiłki zespołu w zakresie wolnej agencji Podczas wywiadu Z Andrew Baggarleyem z The Athletic.

Chapman, który grał w drużynie Oakland Athletics przez pierwsze pięć sezonów swojej siedmioletniej kariery w MLB, powiedział, że ma nadzieję pomóc przyciągnąć zawodników do gry w drużynie Giants in the Bay.

„Nie sądzę, że koniecznie muszę cokolwiek zmieniać” – powiedział Chapman. „Myślę… tak jak powiedziałem, myślę, że to zależy od osoby. Ale wiem, że chłopaki chcą grać z niektórymi chłopakami tutaj, a oni chcą grać ze mną – goście, którzy powiedzieli mi, że przyjdź i baw się ze mną tam, gdzie jestem. Więc oczywiście chcielibyśmy tu zostać przez długi czas.

READ  Lucas: Szybkie reakcje stanu NC

„To coś, co widzę na własne oczy i na pewno ściągnę graczy w każdy możliwy sposób, aby uczynić ten zespół tak konkurencyjnym, jak to tylko możliwe”.

Po podpisaniu kontraktu z Chapmanem, Jung Ho Lee, Jorge Solerem i innymi, Giants znaleźli kilku utalentowanych wolnych agentów, którzy byli więcej niż szczęśliwi mogąc grać w San Francisco. Jednak okaże się, czy dodadzą więcej, ale być może Chapman będzie już wnosił wkład w swój nowy zespół za kulisami.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *