Jeden z najlepszych budżetowych telewizorów do gier na PS5 lub Xbox Series X jest w sprzedaży w ten Czarny piątek

Jeśli szukasz wysokiej jakości, przyszłościowego telewizora do gier, ale chcesz utrzymać budżet poniżej 1000 USD, spójrz na telewizor z serii TCL 6. Ma wszystkie technologie, których potrzebujesz w telewizorze do gier obecnej generacji, aby pasowały do ​​konsoli PS5 lub Xbox Series X, a także świetnie sprawdza się jako telewizor HDR. Best Buy ma 65-calowy model za 599,99 USD (zwykle 1000 USD), co jest najniższą ceną, jaką widzieliśmy, jest o 200 USD tańsze niż to, co widzieliśmy podczas wczesnej sprzedaży Amazon w Czarny piątek w październiku.

65-calowy telewizor TCL 6-Series 4K Mini LED QLED za 599,99 USD

HDMI 2.1 dla 4K przy 120 Hz

Powodem, dla którego TCL R646 jest o wiele tańszy w porównaniu z innymi telewizorami o podobnych specyfikacjach, jest to, że jest to model 2021. Istnieje wersja 2022 (R655), ale jest znacznie trudniejsza do znalezienia i znacznie droższa. TCL R646 jest z czego dumny Mini panel z kropkami kwantowymi (QLED) Z pełnym podświetleniem LED i 240-strefowym przyciemnianiem lokalnym, a także szeroką gamą kolorów. To czyni go doskonałym telewizorem HDR, zwłaszcza że obsługuje Dolby Vision, HDR10, HDR10 + i HLG.

Co jest dobrego w „Mini LED”, „QLED” i „Local Dimming”?

Panel QLED pozwala temu telewizorowi zachować mocne odcienie kolorów i dobry zakres dynamiki nawet przy ekstremalnych poziomach jasności. Lokalne przyciemnianie pozwala różnym strefom przyciemniać lub rozjaśniać niezależnie od siebie, dzięki czemu telewizor zręcznie radzi sobie ze scenami, w których jednocześnie pojawiają się najjaśniejsza biel i najciemniejsza czerń. Panele Mini LED pozwalają na dokładniejsze lokalne ściemnianie, ponieważ strefy sterowania są mniejsze i liczniejsze. Podczas gdy zwykły telewizor LCD z lokalnym przyciemnianiem może mieć do 100 stref przyciemniania, TCL R66 może pochwalić się aż 240 strefami.

READ  Procesory AMD Ryzen 7000 „Raphael” mają mieć maksymalną częstotliwość 5,85 GHz

Dlaczego jest to dobry telewizor do gier?

TCL R646 ma na uwadze graczy. Ma natywny panel 120 Hz i wejścia HDMI 2.1. Oznacza to, że może obsługiwać rozdzielczość 4K przy 120 Hz na konsolach PS5 i Xbox Series X oraz komputerach do gier wyposażonych w RTX z serii 30. TCL R646 obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania (VRR), która jest wersją technologii adaptacyjnej synchronizacji tego telewizora, a także tryb opóźnienia Auto Low Latency (ALLM), w którym telewizor automatycznie przełącza się na mniejsze opóźnienie po wykryciu gry.

Jakiego inteligentnego interfejsu używasz?

Seria TCL 6 z 2021 r. jest również na tyle nowa, że ​​ma certyfikat Google TV w zakresie korzystania ze smart TV. Google TV to zdecydowana aktualizacja starego interfejsu Android TV i działa tak samo jak Fire TV lub Apple TV, tym bardziej, jeśli używasz telefonu lub tabletu z Androidem.

Szukasz więcej rabatów? Rzuć okiem na najlepsze wczesne oferty telewizyjne w Czarny piątek, aby uzyskać więcej wyprzedaży w Czarny piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *